Aukcja 46 (196) : sztuka polska w środę, 19 października 2016 o godzinie 20.00 w w Bibliotece Narodowej w Warszawie, Al. Niepodległości 213, w Sali im. Załuskich, wejście A (od strony parku) /

Katalog
Nowe Druki
Pobierz opis bibliograficzny

  • Instytucja : Dom Aukcyjny Okna Sztuki Warszawa) 2016 ; (46<196> ;
  • Tytuł : Aukcja 46 (196) : sztuka polska w środę, 19 października 2016 o godzinie 20.00 w w Bibliotece Narodowej w Warszawie, Al. Niepodległości 213, w Sali im. Załuskich, wejście A (od strony parku) / Maria i Andrzej Ochalscy Dom Aukcyjny Okna Sztuki ; [fot. cyfrowa Agata Ciołek].
  • Współtwórca : Ciołek, Agata. Fot.
  • Adres wydawniczy: Warszawa : Maria Ochalska, Dzieła Sztuki - Dom Aukcyjny Okna Sztuki, 2016.
  • Opis fizyczny: 87, [4] s. : il. kolor., faks., fot., mapy, portr., ryc. ; 24 cm.
  • Język : pol
  • Temat:
    • Dom Aukcyjny Okna Sztuki.
    • Aukcja sztuki 21 w. Polska
    • Sztuka 19-20 w.
    • Sztuka historia 19-21 w.
    • Sztuka polska 18-20 w.
    • Sztuka polska historia 18-21 w.
    • Katalogi aukcyjne.
    • Albumy

  • 001 a BK
  • 008 a 2017
  • 041

    a pol
  • 110

    a Dom Aukcyjny Okna Sztuki c Warszawa) d 2016 ; n (46<196> ;
  • 245
    a Aukcja 46 (196) : b sztuka polska w środę, 19 października 2016 o godzinie 20.00 w w Bibliotece Narodowej w Warszawie, Al. Niepodległości 213, w Sali im. Załuskich, wejście A (od strony parku) / c Maria i Andrzej Ochalscy Dom Aukcyjny Okna Sztuki ; [fot. cyfrowa Agata Ciołek].
  • 246
    a Dom Aukcyjny Okna Sztuki : b Warszawa, 29 X 2016.
  • 260 a Warszawa : b Maria Ochalska, Dzieła Sztuki - Dom Aukcyjny Okna Sztuki, c 2016.
  • 300 a 87, [4] s. : b il. kolor., faks., fot., mapy, portr., ryc. ; c 24 cm.
  • 502 a Il. także na wewn. s. okł.
  • 504 a Indeks.
  • 610
    a Dom Aukcyjny Okna Sztuki.
  • 650

    a Aukcja sztuki y 21 w. z Polska
  • 650

    a Sztuka y 19-20 w.
  • 650

    a Sztuka x historia y 19-21 w.
  • 650

    a Sztuka polska y 18-20 w.
  • 650

    a Sztuka polska x historia y 18-21 w.
  • 655

    a Katalogi aukcyjne.
  • 655

    a Albumy
  • 700

    a Ciołek, Agata. e Fot.
  • 999 a SD d 20.12.31

  • Sygnatura: 324407