Aukcja 46 (196) : sztuka polska w środę, 19 października 2016 o godzinie 20.00 w w Bibliotece Narodowej w Warszawie, Al. Niepodległości 213, w Sali im. Załuskich, wejście A (od strony parku) /
- Instytucja : Dom Aukcyjny Okna Sztuki Warszawa) 2016 ; (46<196> ;
- Tytuł : Aukcja 46 (196) : sztuka polska w środę, 19 października 2016 o godzinie 20.00 w w Bibliotece Narodowej w Warszawie, Al. Niepodległości 213, w Sali im. Załuskich, wejście A (od strony parku) / Maria i Andrzej Ochalscy Dom Aukcyjny Okna Sztuki ; [fot. cyfrowa Agata Ciołek].
- Współtwórca : Ciołek, Agata. Fot.
- Adres wydawniczy: Warszawa : Maria Ochalska, Dzieła Sztuki - Dom Aukcyjny Okna Sztuki, 2016.
- Opis fizyczny: 87, [4] s. : il. kolor., faks., fot., mapy, portr., ryc. ; 24 cm.
- Język : pol
- Dom Aukcyjny Okna Sztuki.
- Aukcja sztuki 21 w. Polska
- Sztuka 19-20 w.
- Sztuka historia 19-21 w.
- Sztuka polska 18-20 w.
- Sztuka polska historia 18-21 w.
- Katalogi aukcyjne.
- Albumy
- 008 a 2017
- 110
a Aukcja 46 (196) : b sztuka polska w środę, 19 października 2016 o godzinie 20.00 w w Bibliotece Narodowej w Warszawie, Al. Niepodległości 213, w Sali im. Załuskich, wejście A (od strony parku) / c Maria i Andrzej Ochalscy Dom Aukcyjny Okna Sztuki ; [fot. cyfrowa Agata Ciołek]. - 246
a Dom Aukcyjny Okna Sztuki : b Warszawa, 29 X 2016. - 260 a Warszawa : b Maria Ochalska, Dzieła Sztuki - Dom Aukcyjny Okna Sztuki, c 2016.
- 300 a 87, [4] s. : b il. kolor., faks., fot., mapy, portr., ryc. ; c 24 cm.
- 502 a Il. także na wewn. s. okł.
- 504 a Indeks.
a Dom Aukcyjny Okna Sztuki. - 650
a Aukcja sztuki y 21 w. z Polska - 650
a Sztuka y 19-20 w. - 650
a Sztuka x historia y 19-21 w. - 650
a Sztuka polska y 18-20 w. - 650
a Sztuka polska x historia y 18-21 w. - 655
a Katalogi aukcyjne. - 655
a Albumy - 700
- 999 a SD d 20.12.31
- Sygnatura: 324407
- Autor (Twórca): Ciołek, Agata.
- Tytuł/nazwa obiektu :
- Wydawca: Maria Ochalska, Dzieła Sztuki - Dom Aukcyjny Okna Sztuki,
- Instytucje : Dom Aukcyjny Okna Sztuki
- Miejsce: Warszawa :
- Data: 2016.
- Język: pol
- Sygnatura: 324407