Aukcja dzieł sztuki : niedziela, 10 grudnia 2017 : malarstwo tradycyjne godz. 19.00, sztuka współczesna ok. godz. 20.00 /

Katalog
Nowe Druki
Pobierz opis bibliograficzny

  • Autor : TYCZYŃSKA-SKROMNY, Anna (1964-).
  • Tytuł : Aukcja dzieł sztuki : niedziela, 10 grudnia 2017 : malarstwo tradycyjne godz. 19.00, sztuka współczesna ok. godz. 20.00 / [aut. kat.: Anna Tyczyńska, Anna Prugar-Myślik] ; AgraArt.
  • Współtwórca : Prugar-Myślik, Anna.
  • Adres wydawniczy: Warszawa : Agra-Art, 2017.
  • Opis fizyczny: [125], [65] s. : il. ; 27 cm.
  • Język : pol
  • Temat:
    • Dom Aukcyjny Agra-Art (Warszawa)
    • Malarstwo (szt. plast.)
    • Aukcja sztuki 21 w. Polska

  • 001 a BK
  • 008 a 2018
  • 041

    a pol
  • 100

    a TYCZYŃSKA-SKROMNY, Anna d (1964-).
  • 245
    a Aukcja dzieł sztuki : b niedziela, 10 grudnia 2017 : malarstwo tradycyjne godz. 19.00, sztuka współczesna ok. godz. 20.00 / c [aut. kat.: Anna Tyczyńska, Anna Prugar-Myślik] ; AgraArt.
  • 246
    a Aukcja malarstwa : b 10 grudnia 2017
  • 246
    a Sztuka współczesna : b 10 grudnia 2017
  • 260 a Warszawa : b Agra-Art, c 2017.
  • 300 a [125], [65] s. : b il. ; c 27 cm.
  • 500 a Stronice opr. w dwóch przeciwnych kierunkach.
  • 504 a Indeks.
  • 610
    a Dom Aukcyjny Agra-Art (Warszawa)
  • 655

    a Malarstwo (szt. plast.)
  • 655

    a Aukcja sztuki y 21 w. z Polska
  • 700

    a Prugar-Myślik, Anna.
  • 999 a JS d 20.12.31

  • Sygnatura: 324434