Aukcja dzieł sztuki, niedziela, 13 grudnia 2020 : sztuka współczesna, godz. 17.00, malarstwo tradycyjne godz. 19.00 [...] Warszawa, ul. Wilcza 70 /

Katalog
Nowe Druki
Pobierz opis bibliograficzny

  • Instytucja : Dom Aukcyjny "Agra Art". Aukcja Warszawa) (2017 ;
  • Tytuł : Aukcja dzieł sztuki, niedziela, 13 grudnia 2020 : sztuka współczesna, godz. 17.00, malarstwo tradycyjne godz. 19.00 [...] Warszawa, ul. Wilcza 70 / Dom Aukcyjny "Agra Art" ; [zdjęcia Marcin Zieliński, Łukasz Macheta].
  • Współtwórca :
    • Zieliński, Marcin. Fot.
    • Macheta, Łukasz. Fot.
  • Adres wydawniczy: Warszawa : Agra Art, 2020.
  • Opis fizyczny: [113], [56] s. : il. kolor. ; 27 cm.
  • Język : pol
  • Temat:
    • Aukcja od 2001 r. Polska
    • Sztuka europejska 19-21 w.
    • Malarstwo europejskie 19-21 w.
    • Katalogi aukcyjne

  • 001 a BK
  • 008 a 2021
  • 041

    a pol
  • 110

    a Dom Aukcyjny "Agra Art". b Aukcja d Warszawa) n (2017 ;
  • 245
    a Aukcja dzieł sztuki, niedziela, 13 grudnia 2020 : b sztuka współczesna, godz. 17.00, malarstwo tradycyjne godz. 19.00 [...] Warszawa, ul. Wilcza 70 / c Dom Aukcyjny "Agra Art" ; [zdjęcia Marcin Zieliński, Łukasz Macheta].
  • 246
    a Agra Art dom aukcyjny : b aukcja malarstwa, 13 grudnia 2020
  • 246
    a Agra Art dom aukcyjny : b sztuka współczesna, 13 grudnia 2020
  • 260 a Warszawa : b Agra Art, c 2020.
  • 300 a [113], [56] s. : b il. kolor. ; c 27 cm.
  • 500 a Opr. w kierunku przeciwstawnym.
  • 504 a Indeks.
  • 650

    a Aukcja y od 2001 r. z Polska
  • 650

    a Sztuka europejska y 19-21 w.
  • 655

    a Malarstwo europejskie y 19-21 w.
  • 655

    a Katalogi aukcyjne
  • 700

    a Zieliński, Marcin. e Fot.
  • 700

    a Macheta, Łukasz. e Fot.
  • 711

    a Aukcja Dzieł Sztuki c Warszawa) d (2020 ;
  • 999 a JS d 21.02.25

  • Sygnatura: 325242