Aukcje książkowe w dawnym Gdańsku /
- Tytuł : Aukcje książkowe w dawnym Gdańsku / wstępem poprzedził Stanisław Szafran.
- Współtwórca : Szafran, Stanisław. Przedm.
- Adres wydawniczy: Gdańsk : [Biblioteka Polskiej Akademii Nauk], 1984.
- Opis fizyczny: [16] s. : il., faks. ; 20 cm.
- Język : pol
- Książka historia 17-18 w.
- Aukcja księgarska historia 17-18 w.
- Gdańsk (woj. pomorskie) księgarstwo i antykwarstwo 17-18 w.
- 008 a 2021
- 080 a 655.42:339.17](438)"16/17"
- 130
a Aukcje książkowe w dawnym Gdańsku / c wstępem poprzedził Stanisław Szafran. - 260 a Gdańsk : b [Biblioteka Polskiej Akademii Nauk], c 1984.
- 300 a [16] s. : b il., faks. ; c 20 cm.
- 500 a Wydano z okazji pierwszej w Gdańsku aukcji antykwarycznej.
- 650
a Książka x historia y 17-18 w. - 650
a Aukcja księgarska x historia y 17-18 w. - 651
a Gdańsk (woj. pomorskie) x księgarstwo i antykwarstwo y 17-18 w. - 700
- 999 a SD d 21.05.02
- Sygnatura: 153870
- Autor (Twórca): Szafran, Stanisław.
- Tytuł/nazwa obiektu : Aukcje książkowe w dawnym Gdańsku /
- Wydawca: [Biblioteka Polskiej Akademii Nauk],
- Miejsce: Gdańsk :
- Data: 1984.
- Język: pol
- Sygnatura: 153870