I aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego /
- Instytucja : GALERIA FIZEK Aukcja Poznań) 1991 ; (1 ;
- Tytuł : I aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego / Galeria Fizek.
- Adres wydawniczy: Poznań : [s.n.], 1991.
- Opis fizyczny: [18] k. : il. ; 16°.
- Język : pol
- Galeria Fizek (Poznań)
- Aukcja 20 w. Polska
- Sztuka
- Malarstwo
- Rzemiosło artystyczne
- 008 a 2021
- 110
a I aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego / c Galeria Fizek. - 246
3
- 260 a Poznań : b [s.n.], c 1991.
- 300 a [18] k. : b il. ; c 16°.
a Galeria Fizek (Poznań) - 650
a Aukcja y 20 w. z Polska - 650
a Sztuka - 655
a Malarstwo - 655
a Rzemiosło artystyczne - 655
a Katalogi aukcyjne - 999 a ŁF d 21.04.07
- Sygnatura: 165742