Antykwariat Wu-eL XXV Aukcja (Szczecin, 16 czerwca 2018 r.) : Z kolekcji rodziny Lizaków /
- Autor : LIZAK, Wojciech (1951- ).
- Tytuł : Antykwariat Wu-eL XXV Aukcja (Szczecin, 16 czerwca 2018 r.) : Z kolekcji rodziny Lizaków / katalog oprac.: Wojciech Lizak, Marta Neider, Karol Lizak.
- Współtwórca :
- Neider, Marta
- Lizak, Wojciech (1951-)
- Lizak, Karol Wojciech Jerzy (1990-)
- Adres wydawniczy: Szczecin : Muzeum Historii i Pamięci, 2018.
- Opis fizyczny: 114, [2] s. : il. kolor. ; 30 cm.
- Język : pol
- Lizak (rodzina) zbiory
- Aukcja zbiory 21 w.
- Szczecin (woj. zachodniopomorskie) Antkwariat Wu-eL 21 w.
- 008 a 2022
- 020 a 9788364629730
- 100
a Antykwariat Wu-eL XXV Aukcja (Szczecin, 16 czerwca 2018 r.) : b Z kolekcji rodziny Lizaków / c katalog oprac.: Wojciech Lizak, Marta Neider, Karol Lizak. - 246
3
a Z kolekcji rodziny Lizaków - 260 a Szczecin : b Muzeum Historii i Pamięci, c 2018.
- 300 a 114, [2] s. : b il. kolor. ; c 30 cm.
- 500 a Aukcja odbędzie się 16 czerwca 2018 r. w salach Antykwariatu Wu-eL (Szczecińskie Muzeum Historii i Pamięci), początek o godzinie 12.30. Obiekty można oglądać na wystawie od 11 do 15 czerwca w godzinach 11.00 - 17.00, a w dniu aukcji od godziny 9.00. Katalog dostępny również w internecie na stronie www.antykwariat-wuel.pl.
- 504 a Bibliogr. s. 4. Indeks.
- 600
3
a Lizak (rodzina) x zbiory - 650
a Aukcja x zbiory y 21 w. - 651
a Szczecin (woj. zachodniopomorskie) x Antkwariat Wu-eL y 21 w. - 655
a Katalogi aukcyjne - 700
- 700
- 700
- 730
- 920 a 978-83-64629-73-0
- 999 a JS d 22.12.07
- Sygnatura: 325751
- Autor (Twórca):
- Tytuł/nazwa obiektu :
- Wydawca: Muzeum Historii i Pamięci,
- Miejsce: Szczecin :
- Data: 2018.
- Język: pol
- Sygnatura: 325751