Postilka domowa dla chorych i zasmuconych w [...] rozmyslaniach [...] w ięzyku niemieckim [...] wydana przez [...] Samuela Hentschel [...] tłumaczona i pomnożona od [...] Ierzego Henryka Assig [...].
Opis
- Sygnatura: 129053
- Autor: Hentschel, Samuel
- Współautor:
- Assig Jerzy Henryk Tł.
- Hentschel, Samuel
- Tytuł: Postilka domowa dla chorych i zasmuconych w [...] rozmyslaniach [...] w ięzyku niemieckim [...] wydana przez [...] Samuela Hentschel [...] tłumaczona i pomnożona od [...] Ierzego Henryka Assig [...].
- Adres wydawniczy: Wrocław J. T. Straubet 1719
- Miejsce wydania: Wrocław
- Wydawca/drukarz: Baumann Jerzy młodszy - Dziedzice Straubel Jan Teofil
- Opis fizyczny: 683,[5] s. 8°
- Katalogi: E. XVIII,111
MARC
- 000 @ 00602nas 2200145 450
- 001 a Kórnik
- 100 a Hentschel, Samuel
- 245 a Postilka domowa dla chorych i zasmuconych w [...] rozmyslaniach [...] w ięzyku niemieckim [...] wydana przez [...] Samuela Hentschel [...] tłumaczona i pomnożona od [...] Ierzego Henryka Assig [...].
- 260 a Wrocław b J. T. Straubet c 1719 k Polska m Wrocław w Baumann Jerzy młodszy - Dziedzice w Straubel Jan Teofil
- 300 a 683,[5] s. c 8°
- 510 a E. c XVIII,111
- 541 c st. zas.
- 700 a Assig Jerzy Henryk c Tł.
- 700 a Hentschel, Samuel
- 852 j 129053
Indeksy
- Sygnatura: 129053
- Autor (Twórca):
- Tytuł/nazwa obiektu: Postilka domowa dla chorych i zasmuconych w [...] rozmyslaniach [...] w ięzyku niemieckim [...] wydana przez [...] Samuela Hentschel [...] tłumaczona i pomnożona od [...] Ierzego Henryka Assig [...].
- Wydawca:
- Miejsce: Wrocław
- Data: 1719
- Osoby: