Brak tytułu

Katalog
Rękopisy
Pobierz opis bibliograficzny

Opis

  • Sygnatura: BK 12161/1-2
  • Tytuł: "Powstańcy wielkopolscy 1918-1919 r. uczestnikami strajków szkolnych w dobie zaboru pruskiego 1901-1907" vol. 1-2.
  • Miejsce i czas powstania: 20 w.
  • Opis fizyczny: 90 + 252 k. 31x24 cm
  • Oprawa: poszyt, luźne
  • Język: Pol.
  • Zawartość:
    • Vol. 2. Regencja poznańska:
    • Vol. 1. Regencja bydgoska:
  • Hasła przedmiotowe:
    • Andryszak Ignacy powstaniec wlkp. 20 w.
    • Barczak Bronisław uczestnik strajków szkolnych w latach 1901-1907, powstaniec wlkp. 1918-1919 20 w.
    • Basiński Edmund powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Bethke Joachim powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Bnińska Maria 19-20 w.
    • Borowicz Czesław powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Bosy Wojciech powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Brączkowski Roman powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Buczkowski Franciszek powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Bukowska Joanna z Wojcieszaków uczestniczka strajku szkolnego 1906/1907 r. 20 w.
    • Cegła Andrzej powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Chełminiak Pelagia ze Stefaniaków uczestniczka powstania wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Chojnacki Franciszek powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Chojnacki Józef powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Chudziński Jan powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Chudziński Stanisław powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Cichowicz Kazimierz powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Ciesielski Józef powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Ciesielski Władysław powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Czajka Ignacy powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Czarczyński Adam powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Czubachowski Marcin powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Dąbrowski Franciszek 20 w.
    • Dębski Stefan powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Dirska Wacław uczestnik strajku szkolnego 1906/1907 20 w.
    • Drzewiecki Władysław uczestnik strajku szkolnego 1906/1907 r. 20 w.
    • Duczmal Jan powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Dyderski Józef powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Firlik Sylwester powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Flachmoński Józef powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Fórmanek Jan powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Frąckowiak Teodor powstaniec wlkp. 1918-1919 r/ 20 w.
    • Gach Antoni powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Gołańczyk Wawrzyniec powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Gomolec, Ludwik (1914-1996)
    • Grocholski Franciszek powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Heglauer Franciszek powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Heidt Antoni powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Hoffa Andrzej powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Hoffmann Helena z Lesińskich uczestniczka strajku szkolnego 1906/1907 r. 20 w.
    • Horowska Monika z Herzogów uczestniczka strajku szkolnego 1906/1907 r. 20 w.
    • Janowski Bronisław uczestnik strajku szkolnego 1906/1907 r. 20 w.
    • Jędrzejczak Józef powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Jerzak Walentyna z Siejów uczestniczka strajku szkolnego 1906/1907 r. 20 w.
    • Jurek Franciszek powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Kaczmarek Tomasz powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Kaniewski Feliks powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Karpiński Hieronim powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Kasprowicz Wincenty powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Kasprzak Florian uczestnik strajku szkolnego 1906/1907 r. 20 w.
    • Kaszewski Izydor powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Kędziora Stanisława z Lisów uczestniczka strajku szkolnego 1906/1907 r. 20 w.
    • Kenczyński Zygmunt powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Klaczyński Wincenty powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Kłos Kazimierz powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Kluj Jan powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Kocięba Piotr powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Kolasa Stanisław powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Koliński Stanisław powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Konicki Stanisław powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Koryciak Ludwik powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Kosicki Leon uczestnik strajku szkolnego 1906/1907 r. 20 w.
    • Kowalewska Władysława uczestniczka powstania wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Koziołek Wacław powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Książek Jan powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Kuczewski Jan powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Kujawski Marian uczestnik strajku szkolnego 1906/1907 r. 19-20 w.
    • Laferski Michał powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Lewandowska Józefa ze Sztejków uczestniczka strajku szkolnego 1906/1907 r. 20 w.
    • Luba Kazimiera z Dranickich uczestniczka strajku szkolnego 1906/1907 r. 20 w.
    • Luberski Ludwik powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Łukaszyk Stanisław powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Machnicki Józef powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Maćkowski Jan powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Majsnerowski Stanisław powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Malicki Karol powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Marcinkowski Stefan powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Marcinkowski Walenty powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Marszałkiewicz Franciszek powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • May Stanisław powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Michałek Jan powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Michałowicz Ignacy powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Mikołajczak Ludwik powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Mikulski Stanisław powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Młynarczyk Leon powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Nieruchalski Marcin powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Nogalski Władysław powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Nowaczyk Stanisława z Jerszyńskich powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Nowak Marcin powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Olewiński Władysław powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
    • Olszal Józef powstaniec wlkp. 1918-1919 20 w.
    • Ostrzycki Józef powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
    • Palicki Józef powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
    • Peisert Walenty powstaniec wlkop. 1918-1919 r.
    • Piewolak Stanisław powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
    • Piotrowiak Feliks powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
    • Pohl Marcin powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
    • Polcyn Jan powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
    • Polcyn Kazimierz powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
    • Radecki Michał powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
    • Radtke Franciszek powstaniec wlkp.1918-1919 r.
    • Raszke Stanisław powstaniec wlkp.1918-1919 r.
    • Rogacki Roman powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
    • Roszak Szczepan powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
    • Rybińska Salomea z Marulewskich uczestniczka powstania wlkp. 1918-1919 r.
    • Salaman Wojciech powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
    • Sarnowski Stefan powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
    • Sikorski Juliusz powstaniec 1918-1919 r.
    • Skonieczna Joanna uczestniczka strajku szkolnego 1906/1907 r.
    • Smorczyński Leon powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
    • Stawicka Kazimiera z Kubiaków uczestniczka strajku szkolnego 1906/1907 r.
    • Stawiński Antoni Stanisław powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
    • Stengert Jan Tomasz powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
    • Swosiński Michał powstaniec wlkp. 1918-1919r.
    • Sykała Roman reżyser 20 w.
    • Szajbe Magdalena z Marcinkowskich uczestniczka powstania wlkp. 1918-1919 r.
    • Państwowy Teatr Dramatyczny im. Stefana Jaracza Olsztyn
    • rady ludowe Wyrzysk 20 w.
    • Rejencja Bydgoszcz 19 w.
    • Babimost powiat 20 w.
    • Białężyn w. k. Czarnkowa 20 w.
    • Bielsko w. k. Mogilna 20 w.
    • Biskupice w. k. Ostrzeszowa 20 w.
    • Bnin 20 w.
    • Bogdaj w. k. Ostrowa Wlkp. 20 w.
    • Broniewo w. 20 w.
    • Budzyń w. k. Chodzieży 20 w.
    • Buk 20 w.
    • Bukowiec w. k. Nowego Tomyśla 20 w.
    • Bydgoszcz powiat 20 w.
    • Bydgoszcz Rejencja 19 w.
    • Chobienice w. k. Wolsztyna 20 w.
    • Czarnków powiat 20 w.
    • Czarnuszka w. k. Pleszewa 20 w.
    • Czesławice os. k. Wągrowca 20 w.
    • Czeszewo w. k. Wągrowca 20 w.
    • Dąbrowa leśniczówka koło Krotoszyna 20 w.
    • Dłużyna w. k. Leszna 20 w.
    • Dubin w. koło Rawicza 20 w.
    • Gniezno 20 w.
    • Gorazdowo w. k. Wrześni 20 w.
    • Gostkowo w. k. Rawicza 20 w.
    • Gostyń 20 w.
    • Grabów nad Prosną k. Ostrzeszowa 20 w.
    • Grabów nad Prosną k. Ostrzeszowa 20 w.
    • Grodzisk Wlkp. powiat 20 w.
    • Inowrocław 20 w.
    • Jarocin 20 w.
    • Jastrowo w. k. Szamotuł 20 w.
    • Juncewo w. k. Żnina 20 w.
    • Kępno 20 w.
    • Kiełczewo w. k. Kościana 20 w.
    • Kiszkowo w. k. Gniezna 20 w.
    • Kluczewo w. k. Kościana 20 w.
    • Komorniki w. k. Poznania 20 w.
    • Kościan 20 w.
    • Kostrzyn 20 w.
    • Koźmin 20 w.
    • Krajenka 20 w.
    • Krotoszyn 20 w.
    • Krucz w. koło Czarnkowa 20 w.
    • Krzywosądów w. koło Jarocina 20 w.
    • Kuźnica Mylniewska w. koło Ostrzeszowa 20 w.
    • Łabiszyn k. Szubina 20 w.
    • Leszno powiat 20 w.
    • Lipia Góra w. k. Chodzieży 20 w.
    • Liszkówko w. k. Wyrzyska 20 w.
    • Lubczyna w. k. Kępna 20 w.
    • Łubnica w. 20 w.
    • Międzychód 20 w.
    • Miłosław k. Wrześni 20 w.
    • Młodziejewice w. pod Wrześnią
    • Mogilno powiat 20 w.
    • Mogilno 20 w.
    • Mrozowo w. k. Wyrzyska 20 w.
    • Nakło nad Notecią 20 w.
    • Niszczewice w. k. Inowrocławia 20 w.
    • Nowe Kramsko w. k. Babimostu 20 w.
    • Nowy Tomyśl (woj. wielkopolskie)
    • Oborniki 20 w.
    • Oborniki powiat 20 w.
    • Obrowo os. k. Szamotuł 20 w.
    • Ochodza w. k. Wągrowca 20 w.
    • Odolanów 20 w.
    • Odolanów powiat 20 w.
    • Olszowa w. 20 w.
    • Olsztyn Państwowy Teatr Dramatyczny i Stefana Jaracza 20 w.
    • Opalenica 20 w.
    • Osieczna
    • Ostrowo w. k. Gniezna 20 w.
    • Ostrowo w. nad Gopłem w woj. bydgoskim 20 w.
    • Ostrów Wlkp. powiat 20 w.
    • Ostrów Wlkp.
    • Ostrzeszów powiat 20 w.
    • Pabianice 20 w.
    • Pakość k. Inowrocławia 20 w.
    • Pakosław w. k. Rawicza 20 w.
    • Panigródz w. k. Wągrowca 20 w.
    • Pęckowo w. k. Czarnkowa 20 w.
    • Pelplin 20 w.
    • Pieranie w. k. Inowrocławia 20 w.
    • Pleszew powiat 20 w.
    • Pleszew
    • Połajewo w. k. Czarnkowa 20 w.
    • Popielewo w. k. Trzemeszna 20 w.
    • Poznań powiat 20 w.
    • Poznań. Regencja 19 w.
    • Próchnowo w. k. Chodzieży 20 w.
    • Przemęt w. k. Wolsztyna 20 w.
    • Radomierz w. k. Wolsztyna 20 w.
    • Raszków w. k. Ostrowa Wlkp. 20 w.
    • Rawicz
    • Rogoźno w woj. pilskim 20 w.
    • Roszki w. k. Krotoszyna 20 w.
    • Różanna w. k. Mogilna 20 w.
    • Runowo w. k. Lidzbarka War 20 w.
    • Rzadkwin w. k. Mogilna 20 w.
    • Samołęż w. k. Szamotuł 20 w.
    • Sarbinowo w. k. Gostynia 20 w.
    • Sienno w. k. Wągrowca 20 w.
    • Śmigiel
    • Śrem 20 w.
    • Śrem 20 w.
    • Środa Wlkp. 20 w.
    • Strzałkowo w. k. Słupcy 20 w.
    • Strzelno k. Mogilna, powiat 20 w.
    • Strzelno k. Mogilna 20 w.
    • Strzyżewo k. Ostrowa 20 w.
    • Sulmierzyce k. Krotoszyna 20 w.
    • Swarzędz k. Poznania 20 w.
    • Świnków w. k. Krotoszyna 20 w.
    • Szamotuły
    • Szamotuły 20 w.
    • Szamotuły 20 w.
    • Szubin
    • Tarnowo w. k. Wągrowca 20 w.
    • Troszczyn w. k. Nowego Tomyśla 20 w.
    • Wągrowiec
    • Wielichowo k. Kościana 20 w.
    • Wilkowo Polskie w. k. Kościana 20 w.
    • Wójcin w. k. Mogilna 20 w.
    • Wolsztyn
    • Wolsztyn
    • Wolwark w. k. Szubina 20 w.
    • Września
    • Września
    • Wyrzysk
    • Zaniemyśl w. k. Środy Wlkp. 20 w.
    • Zdziechowa w. k. Gniezna 20 w.
    • Żnin
    • Szkolnictwo polskie do 1918 r.
    • Powstania
  • Uwagi: Życiorysy powstańców, często dołączone świadectwa służby, zaświadczenia itp. Układ Ludwika Gomolca według pruskiego podziału administracyjnego na regencje.

MARC

  • 130 $a Powstańcy wielkopolscy 1918/19 r.
  • 240 $a "Powstańcy wielkopolscy 1918-1919 r. uczestnikami strajków szkolnych w dobie zaboru pruskiego 1901-1907" $n vol. 1-2.
  • 250 $a kop.
  • 260 $c 20 w.
  • 300 $a 90 + 252 k. $c 31x24 cm
  • 340 $e poszyt, luźne
  • 400 $a Jerszyńska Stanisława zob. Nowaczyk Stanisława z Jerszyńskich
  • 400 $a Sztejk Józefa zob. Lewandowska Józefa ze Sztejków
  • 400 $a Dranicka Kazimiera zob. Luba Kazimiera z Dranickich
  • 400 $a Stefaniak Pelagia zob. Chełminiak Pelagia ze Stefaniaków
  • 400 $a Wojcieszak Joanna zob. Bukowska Joanna z Wojcieszaków
  • 400 $a Sztejk Józefa zob. Lewandowska Józefa ze Sztejków
  • 400 $a Siej Walentyna zob. Jerzak Walentyna z Siejów
  • 500 $a Życiorysy powstańców, często dołączone świadectwa służby, zaświadczenia itp. Układ Ludwika Gomolca według pruskiego podziału administracyjnego na regencje.
  • 520 $a Vol. 2. Regencja poznańska:
  • 520 $a Vol. 1. Regencja bydgoska:
  • 541 $c a $d 1976 $e 2322
  • 546 $a Pol.
  • 600 $a Andryszak Ignacy $c powstaniec wlkp. $d 20 w.
  • 600 $a Barczak Bronisław $c uczestnik strajków szkolnych w latach 1901-1907, powstaniec wlkp. 1918-1919 $d 20 w.
  • 600 $a Basiński Edmund $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Bethke Joachim $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Bnińska Maria 19-20 w.
  • 600 $a Borowicz Czesław $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Bosy Wojciech $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Brączkowski Roman $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Buczkowski Franciszek $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Bukowska Joanna z Wojcieszaków $c uczestniczka strajku szkolnego 1906/1907 r. $d 20 w.
  • 600 $a Cegła Andrzej $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Chełminiak Pelagia ze Stefaniaków $c uczestniczka powstania wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Chojnacki Franciszek $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Chojnacki Józef $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Chudziński Jan $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Chudziński Stanisław $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Cichowicz Kazimierz $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Ciesielski Józef $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Ciesielski Władysław powstaniec wlkp. 1918-1919 r. 20 w.
  • 600 $a Czajka Ignacy $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Czarczyński Adam $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Czubachowski Marcin $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Dąbrowski Franciszek $d 20 w.
  • 600 $a Dębski Stefan $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Dirska Wacław $c uczestnik strajku szkolnego 1906/1907 $d 20 w.
  • 600 $a Drzewiecki Władysław $c uczestnik strajku szkolnego 1906/1907 r. $d 20 w.
  • 600 $a Duczmal Jan $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Dyderski Józef $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Firlik Sylwester $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Flachmoński Józef $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Fórmanek Jan $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Frąckowiak Teodor $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r/ $d 20 w.
  • 600 $a Gach Antoni $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Gołańczyk Wawrzyniec $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Gomolec, Ludwik $d (1914-1996)
  • 600 $a Grocholski Franciszek $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Heglauer Franciszek $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Heidt Antoni $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Hoffa Andrzej $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Hoffmann Helena z Lesińskich $c uczestniczka strajku szkolnego 1906/1907 r. $d 20 w.
  • 600 $a Horowska Monika z Herzogów $c uczestniczka strajku szkolnego 1906/1907 r. $d 20 w.
  • 600 $a Janowski Bronisław $c uczestnik strajku szkolnego 1906/1907 r. $d 20 w.
  • 600 $a Jędrzejczak Józef $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Jerzak Walentyna z Siejów $c uczestniczka strajku szkolnego 1906/1907 r. $d 20 w.
  • 600 $a Jurek Franciszek $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Kaczmarek Tomasz $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Kaniewski Feliks $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Karpiński Hieronim $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Kasprowicz Wincenty $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Kasprzak Florian $c uczestnik strajku szkolnego 1906/1907 r. $d 20 w.
  • 600 $a Kaszewski Izydor $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Kędziora Stanisława z Lisów $c uczestniczka strajku szkolnego 1906/1907 r. $d 20 w.
  • 600 $a Kenczyński Zygmunt $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Klaczyński Wincenty $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Kłos Kazimierz $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Kluj Jan $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Kocięba Piotr $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Kolasa Stanisław $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Koliński Stanisław $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Konicki Stanisław $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Koryciak Ludwik $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Kosicki Leon $c uczestnik strajku szkolnego 1906/1907 r. $d 20 w.
  • 600 $a Kowalewska Władysława $c uczestniczka powstania wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Koziołek Wacław $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Książek Jan $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Kuczewski Jan $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Kujawski Marian $c uczestnik strajku szkolnego 1906/1907 r. $d 19-20 w.
  • 600 $a Laferski Michał $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Lewandowska Józefa ze Sztejków $c uczestniczka strajku szkolnego 1906/1907 r. $d 20 w.
  • 600 $a Luba Kazimiera z Dranickich $c uczestniczka strajku szkolnego 1906/1907 r. $d 20 w.
  • 600 $a Luberski Ludwik $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Łukaszyk Stanisław $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Machnicki Józef $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Maćkowski Jan $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Majsnerowski Stanisław $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Malicki Karol $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Marcinkowski Stefan $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Marcinkowski Walenty $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Marszałkiewicz Franciszek $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a May Stanisław $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Michałek Jan $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Michałowicz Ignacy $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Mikołajczak Ludwik $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Mikulski Stanisław $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Młynarczyk Leon $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Nieruchalski Marcin $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Nogalski Władysław $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Nowaczyk Stanisława z Jerszyńskich $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Nowak Marcin $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Olewiński Władysław $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 600 $a Olszal Józef $c powstaniec wlkp. 1918-1919 $d 20 w.
  • 600 $a Ostrzycki Józef $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
  • 600 $a Palicki Józef $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
  • 600 $a Peisert Walenty $c powstaniec wlkop. 1918-1919 r.
  • 600 $a Piewolak Stanisław $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
  • 600 $a Piotrowiak Feliks $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
  • 600 $a Pohl Marcin $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
  • 600 $a Polcyn Jan $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
  • 600 $a Polcyn Kazimierz $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
  • 600 $a Radecki Michał $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
  • 600 $a Radtke Franciszek $c powstaniec wlkp.1918-1919 r.
  • 600 $a Raszke Stanisław $c powstaniec wlkp.1918-1919 r.
  • 600 $a Rogacki Roman $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
  • 600 $a Roszak Szczepan $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
  • 600 $a Rybińska Salomea z Marulewskich $c uczestniczka powstania wlkp. 1918-1919 r.
  • 600 $a Salaman Wojciech $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
  • 600 $a Sarnowski Stefan $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
  • 600 $a Sikorski Juliusz $c powstaniec 1918-1919 r.
  • 600 $a Skonieczna Joanna $c uczestniczka strajku szkolnego 1906/1907 r.
  • 600 $a Smorczyński Leon $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
  • 600 $a Stawicka Kazimiera z Kubiaków $c uczestniczka strajku szkolnego 1906/1907 r.
  • 600 $a Stawiński Antoni Stanisław $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
  • 600 $a Stengert Jan Tomasz $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
  • 600 $a Swosiński Michał $c powstaniec wlkp. 1918-1919r.
  • 600 $a Sykała Roman $c reżyser $d 20 w.
  • 600 $a Szajbe Magdalena z Marcinkowskich $c uczestniczka powstania wlkp. 1918-1919 r.
  • 610 $a Państwowy Teatr Dramatyczny im. Stefana Jaracza Olsztyn
  • 610 $a rady ludowe Wyrzysk 20 w.
  • 610 $a Rejencja Bydgoszcz 19 w.
  • 651 $a Babimost $x powiat $y 20 w.
  • 651 $a Białężyn $x w. k. Czarnkowa $y 20 w.
  • 651 $a Bielsko $x w. k. Mogilna $y 20 w.
  • 651 $a Biskupice $x w. k. Ostrzeszowa $y 20 w.
  • 651 $a Bnin $y 20 w.
  • 651 $a Bogdaj $x w. k. Ostrowa Wlkp. $y 20 w.
  • 651 $a Broniewo $x w. $y 20 w.
  • 651 $a Budzyń w. k. Chodzieży $y 20 w.
  • 651 $a Buk $y 20 w.
  • 651 $a Bukowiec $x w. k. Nowego Tomyśla $y 20 w.
  • 651 $a Bydgoszcz $x powiat $y 20 w.
  • 651 $a Bydgoszcz $x Rejencja 19 w.
  • 651 $a Chobienice $x w. k. Wolsztyna $y 20 w.
  • 651 $a Czarnków $x powiat $y 20 w.
  • 651 $a Czarnuszka $x w. k. Pleszewa $y 20 w.
  • 651 $a Czesławice $x os. k. Wągrowca $y 20 w.
  • 651 $a Czeszewo $x w. k. Wągrowca $y 20 w.
  • 651 $a Dąbrowa $x leśniczówka koło Krotoszyna $y 20 w.
  • 651 $a Dłużyna $x w. k. Leszna $y 20 w.
  • 651 $a Dubin $x w. koło Rawicza $y 20 w.
  • 651 $a Gniezno $y 20 w.
  • 651 $a Gorazdowo $x w. k. Wrześni $y 20 w.
  • 651 $a Gostkowo $x w. k. Rawicza $y 20 w.
  • 651 $a Gostyń $y 20 w.
  • 651 $a Grabów nad Prosną k. Ostrzeszowa $y 20 w.
  • 651 $a Grabów nad Prosną k. Ostrzeszowa $y 20 w.
  • 651 $a Grodzisk Wlkp. $x powiat $y 20 w.
  • 651 $a Inowrocław $y 20 w.
  • 651 $a Jarocin $y 20 w.
  • 651 $a Jastrowo $x w. k. Szamotuł $y 20 w.
  • 651 $a Juncewo $x w. k. Żnina $y 20 w.
  • 651 $a Kępno $y 20 w.
  • 651 $a Kiełczewo $x w. k. Kościana $y 20 w.
  • 651 $a Kiszkowo $x w. k. Gniezna $y 20 w.
  • 651 $a Kluczewo w. k. Kościana $y 20 w.
  • 651 $a Komorniki w. k. Poznania $y 20 w.
  • 651 $a Kościan $y 20 w.
  • 651 $a Kostrzyn $y 20 w.
  • 651 $a Koźmin $y 20 w.
  • 651 $a Krajenka $y 20 w.
  • 651 $a Krotoszyn $y 20 w.
  • 651 $a Krucz $x w. koło Czarnkowa $y 20 w.
  • 651 $a Krzywosądów $x w. koło Jarocina $y 20 w.
  • 651 $a Kuźnica Mylniewska $x w. koło Ostrzeszowa $y 20 w.
  • 651 $a Łabiszyn k. Szubina $y 20 w.
  • 651 $a Leszno powiat $y 20 w.
  • 651 $a Lipia Góra $x w. k. Chodzieży $y 20 w.
  • 651 $a Liszkówko $x w. k. Wyrzyska $y 20 w.
  • 651 $a Lubczyna $x w. k. Kępna $y 20 w.
  • 651 $a Łubnica $x w. $y 20 w.
  • 651 $a Międzychód $y 20 w.
  • 651 $a Miłosław k. Wrześni $y 20 w.
  • 651 $a Młodziejewice $x w. pod Wrześnią
  • 651 $a Mogilno $x powiat $y 20 w.
  • 651 $a Mogilno $y 20 w.
  • 651 $a Mrozowo $x w. k. Wyrzyska $y 20 w.
  • 651 $a Nakło nad Notecią $y 20 w.
  • 651 $a Niszczewice $x w. k. Inowrocławia $y 20 w.
  • 651 $a Nowe Kramsko w. k. Babimostu $y 20 w.
  • 651 $a Nowy Tomyśl (woj. wielkopolskie)
  • 651 $a Oborniki $y 20 w.
  • 651 $a Oborniki $x powiat 20 w.
  • 651 $a Obrowo $x os. k. Szamotuł $y 20 w.
  • 651 $a Ochodza $x w. k. Wągrowca $y 20 w.
  • 651 $a Odolanów $y 20 w.
  • 651 $a Odolanów $x powiat $y 20 w.
  • 651 $a Olszowa w. $y 20 w.
  • 651 $a Olsztyn $x Państwowy Teatr Dramatyczny i Stefana Jaracza $y 20 w.
  • 651 $a Opalenica $y 20 w.
  • 651 $a Osieczna
  • 651 $a Ostrowo $x w. k. Gniezna $y 20 w.
  • 651 $a Ostrowo $x w. nad Gopłem w woj. bydgoskim $y 20 w.
  • 651 $a Ostrów Wlkp. $x powiat $y 20 w.
  • 651 $a Ostrów Wlkp.
  • 651 $a Ostrzeszów $x powiat $y 20 w.
  • 651 $a Pabianice $y 20 w.
  • 651 $a Pakość $x k. Inowrocławia $y 20 w.
  • 651 $a Pakosław $x w. k. Rawicza $y 20 w.
  • 651 $a Panigródz $x w. k. Wągrowca $y 20 w.
  • 651 $a Pęckowo w. k. Czarnkowa $y 20 w.
  • 651 $a Pelplin $y 20 w.
  • 651 $a Pieranie w. k. Inowrocławia $y 20 w.
  • 651 $a Pleszew $x powiat $y 20 w.
  • 651 $a Pleszew
  • 651 $a Połajewo w. k. Czarnkowa $y 20 w.
  • 651 $a Popielewo w. k. Trzemeszna $y 20 w.
  • 651 $a Poznań powiat 20 w.
  • 651 $a Poznań. Regencja 19 w.
  • 651 $a Próchnowo $x w. k. Chodzieży $y 20 w.
  • 651 $a Przemęt $x w. k. Wolsztyna $y 20 w.
  • 651 $a Radomierz $x w. k. Wolsztyna $y 20 w.
  • 651 $a Raszków $x w. k. Ostrowa Wlkp. $y 20 w.
  • 651 $a Rawicz
  • 651 $a Rogoźno $x w woj. pilskim $y 20 w.
  • 651 $a Roszki $x w. k. Krotoszyna $y 20 w.
  • 651 $a Różanna $x w. k. Mogilna $y 20 w.
  • 651 $a Runowo $x w. k. Lidzbarka War $y 20 w.
  • 651 $a Rzadkwin $x w. k. Mogilna $y 20 w.
  • 651 $a Samołęż $x w. k. Szamotuł $y 20 w.
  • 651 $a Sarbinowo $x w. k. Gostynia $y 20 w.
  • 651 $a Sienno $x w. k. Wągrowca $y 20 w.
  • 651 $a Śmigiel
  • 651 $a Śrem $y 20 w.
  • 651 $a Śrem $y 20 w.
  • 651 $a Środa Wlkp. $y 20 w.
  • 651 $a Strzałkowo $x w. k. Słupcy $y 20 w.
  • 651 $a Strzelno $x k. Mogilna, powiat $y 20 w.
  • 651 $a Strzelno $x k. Mogilna $y 20 w.
  • 651 $a Strzyżewo $x k. Ostrowa $y 20 w.
  • 651 $a Sulmierzyce $x k. Krotoszyna $y 20 w.
  • 651 $a Swarzędz $x k. Poznania $y 20 w.
  • 651 $a Świnków $x w. k. Krotoszyna $y 20 w.
  • 651 $a Szamotuły
  • 651 $a Szamotuły $y 20 w.
  • 651 $a Szamotuły $y 20 w.
  • 651 $a Szubin
  • 651 $a Tarnowo $x w. k. Wągrowca $y 20 w.
  • 651 $a Troszczyn $x w. k. Nowego Tomyśla $y 20 w.
  • 651 $a Wągrowiec
  • 651 $a Wielichowo k. Kościana 20 w.
  • 651 $a Wilkowo Polskie $x w. k. Kościana $y 20 w.
  • 651 $a Wójcin $x w. k. Mogilna $y 20 w.
  • 651 $a Wolsztyn
  • 651 $a Wolsztyn
  • 651 $a Wolwark $x w. k. Szubina $y 20 w.
  • 651 $a Września
  • 651 $a Września
  • 651 $a Wyrzysk
  • 651 $a Zaniemyśl $x w. k. Środy Wlkp. $y 20 w.
  • 651 $a Zdziechowa $x w. k. Gniezna $y 20 w.
  • 651 $a Żnin
  • 653 $a Szkolnictwo polskie do 1918 r.
  • 653 $a Powstania
  • 700 $a Ślężak Władysław $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
  • 700 $a Szczypiorski Zygmunt $c powstaniec 1918-1919 r.
  • 700 $a Szwoda Antoni $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
  • 700 $a Szymanowski Józef $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
  • 700 $a Szymańska Marianna $c uczestniczkas strajków szkolnych w latach 1901-1907 w Liszkówku
  • 700 $a Tatarek Władysław $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
  • 700 $a Tuczyński Teofil $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r.
  • 700 $a Walińska Stanisława $c uczestniczka strajku szkolnego 1906/1907 r. w Inowrocławiu
  • 700 $a Werner Stanisław $c powstaniec wlkp. 1918-1919 r. $d 20 w.
  • 700 $a Witkowski Wojciech $c uczestnik strajku szkolnego 1906/1907 r.
  • 700 $a Wodniczak Franciszek $c uczestnik strajku szkolnego 1906/1907 r.
  • 700 $a Wybieralski Wincenty $c powstaniec 1918-1919 r.
  • 700 $a Zakrzewski Franciszek $c powstaniec 1918-1919 r.
  • 700 $a Zeuschner Aleksander $c powstaniec 1918-1919 r.
  • 700 $a Zurman Jan $c powstaniec 1918-1919 r.
  • 852 $j BK 12161/1-2

Indeksy

Egzemplarze

  • Sygnatura: BK 12161/1-2