Katalog zbiorów filokartystycznych : wydany z okazji XX Ogólnopolskiej Aukcji Pocztówek, Warszawa 3/4 listopada 2001 /
- Tytuł : Katalog zbiorów filokartystycznych : wydany z okazji XX Ogólnopolskiej Aukcji Pocztówek, Warszawa 3/4 listopada 2001 / pod red. Bohdana Dunun-Wilczyńskiego, Andrzeja Pęskiego ; Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki ; Ogólnopolski Klub Filokartystów.
- Współtwórca : Dunin-Wilczyński, Bohdan. Red.
- Adres wydawniczy: Warszawa : [Ogólnopolski Klub Filokartystów, Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki], 2001.
- Opis fizyczny: 258 s. : fot. ; 30 cm.
- Pocztówki katalog handel 20 w. Polska
- Aukcja katalog zbiory 20 w. Polska
- 008 a 2002
- 130
a Katalog zbiorów filokartystycznych : b wydany z okazji XX Ogólnopolskiej Aukcji Pocztówek, Warszawa 3/4 listopada 2001 / c pod red. Bohdana Dunun-Wilczyńskiego, Andrzeja Pęskiego ; Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki ; Ogólnopolski Klub Filokartystów. - 260 a Warszawa : b [Ogólnopolski Klub Filokartystów, Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki], c 2001.
- 300 a 258 s. : b fot. ; c 30 cm.
- 650
a Pocztówki v katalog x handel y 20 w. z Polska - 650
a Aukcja v katalog x zbiory y 20 w. z Polska - 700
- 710 a Ogólnopolska Aukcja Pocztówek, XX (Warszawa 3/4 XI 2001)
- 999 a EN d 20.12.31
- Sygnatura: 321464 Gr.
- Autor (Twórca): Dunin-Wilczyński, Bohdan.
- Tytuł/nazwa obiektu : Katalog zbiorów filokartystycznych : wydany z okazji XX Ogólnopolskiej Aukcji Pocztówek, Warszawa 3/4 listopada 2001 /
- Wydawca: [Ogólnopolski Klub Filokartystów, Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki],
- Instytucje : Ogólnopolska Aukcja Pocztówek, XX (Warszawa 3/4 XI 2001)
- Miejsce: Warszawa :
- Data: 2001.
- Sygnatura: 321464 Gr.