15/106 aukcja antykwaryczna : Kraków 22.03.2003 /
- Impreza : Aukcja Antykwaryczna Kraków) 2003 ; (15/106 ;
- Tytuł : 15/106 aukcja antykwaryczna : Kraków 22.03.2003 / [oprac. Piotr Wójtowicz].
- Współtwórca : Wójtowicz, Piotr. Oprac.
- Adres wydawniczy: Kraków : Wójtowicz, 2003.
- Opis fizyczny: 147, [1] s., 26 s. tabl. : il. (w tym kolor), faks., fot., mapy, pl., portr. ; 21 cm.
- Język : pol
- Antykwariat Wójtowicz (Kraków)
- Aukcja od 2001 r. Polska
- Książka 19-20 w.
- Grafika
- Stare druki
- Czasopisma
- Kraków (woj. małopolskie) księgarstwo i antykwarstwo od 2001 r.
- 008 a 2011
- 111
a 15/106 aukcja antykwaryczna : Kraków 22.03.2003 / c [oprac. Piotr Wójtowicz]. - 246
- 260 a Kraków : b Wójtowicz, c 2003.
- 300 a 147, [1] s., 26 s. tabl. : b il. (w tym kolor), faks., fot., mapy, pl., portr. ; c 21 cm.
- 504 a Bibliogr. s. 147. Indeks.
a Antykwariat Wójtowicz (Kraków) - 650
a Aukcja y od 2001 r. z Polska - 650
a Książka y 19-20 w. - 650
a Grafika - 650
a Stare druki - 650
a Czasopisma - 651
a Kraków (woj. małopolskie) x księgarstwo i antykwarstwo y od 2001 r. - 655
a Katalogi aukcyjne - 700
- 999 a SD d 20.12.31
- Sygnatura: 298658
- Autor (Twórca): Wójtowicz, Piotr.
- Tytuł/nazwa obiektu :
- Wydawca: Wójtowicz,
- Indeks instytucji : Aukcja Antykwaryczna Kraków) 2003 ; (15/106 ;
- Miejsce: Kraków :
- Data: 2003.
- Język: pol
- Indeks rzeczowy :
Aby móc wypożyczać musisz mieć założoną kartę czytelnika
- Sygnatura: 298658