Aukcja dzieł sztuki : niedziela, 4 grudnia 2011, Warszawa /

Katalog
Nowe Druki
Pobierz opis bibliograficzny

  • Impreza : Aukcja Dzieł Sztuki Warszawa) (2011 ;
  • Tytuł : Aukcja dzieł sztuki : niedziela, 4 grudnia 2011, Warszawa / Dom aukcyjny "Agra Art" ; [rada nauk. Anna Tyczyäska et al.].
  • Współtwórca : Tyczyńska-Skromny, Anna (1964- ). Red.
  • Adres wydawniczy: Warszawa : Agra-Art, 2011.
  • Opis fizyczny: [120] s., [2] s. tabl. złoż. : il. kolor., faks., fot., portr., rys., err. ; 27 cm.
  • Język : pol
  • Temat:
    • Dom aukcyjny "Agra Art" (Warszawa)
    • Aukcja od 2001 r. Polska
    • Malarstwo polskie 19-21 w.
    • Rysunek polski 19-21 w.
    • Malarstwo europejskie 19-21 w.
    • Sztuka polska historia 19-21 w.
    • Sztuka europejska historia 19-21 w.
    • Katalogi aukcyjne

  • 001 a BK
  • 008 a 2011
  • 041

    a pol
  • 111

    a Aukcja Dzieł Sztuki c Warszawa) d (2011 ;
  • 245
    a Aukcja dzieł sztuki : b niedziela, 4 grudnia 2011, Warszawa / c Dom aukcyjny "Agra Art" ; [rada nauk. Anna Tyczyäska et al.].
  • 246
    a Aukcja 4 grudnia 2011, Warszawa - Hotel Bristol
  • 260 a Warszawa : b Agra-Art, c 2011.
  • 300 a [120] s., [2] s. tabl. złoż. : b il. kolor., faks., fot., portr., rys., err. ; c 27 cm.
  • 504 a Bibliogr. przy niekt. notach. Indeks artystów na 3 s. okł.
  • 610
    a Dom aukcyjny "Agra Art" (Warszawa)
  • 650

    a Aukcja y od 2001 r. z Polska
  • 650

    a Malarstwo polskie z 19-21 w.
  • 650

    a Rysunek polski z 19-21 w.
  • 650

    a Malarstwo europejskie z 19-21 w.
  • 650

    a Sztuka polska x historia z 19-21 w.
  • 650

    a Sztuka europejska x historia z 19-21 w.
  • 655

    a Katalogi aukcyjne
  • 700

    a Tyczyńska-Skromny, Anna d (1964- ). e Red.
  • 710

  • 711

  • 999 a SD d 20.12.31

  • Sygnatura: 322904