Lagerkatalog Nr. 111 : November/Dezember 2010 /
- Instytucja : Münzzentrum-Rheinland Rheinland). 2010 ; (111 ;
- Tytuł : Lagerkatalog Nr. 111 : November/Dezember 2010 / Münzzentrum-Rheinland ; Inh. Heinz-W. Müller.
- Współtwórca : Müller, Heinz-W. Oprac.
- Adres wydawniczy: Solingen - Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2010.
- Opis fizyczny: 133, [3] s. : il. kolor. ; 30 cm.
- Język : ger
- Proweniencja : Dar dr Hans-Gerhard Kruse Marburg [piecz.] Kruse, Hans-Gerhard
- Münz Zentrum Rheinland
- Celtowie numizmatyka.
- Monety greckie.
- Monety rzymskie.
- Monety bizantyńskie.
- Monety niemieckie.
- Banknoty
- Aukcja
- Europa numizmatyka.
- Katalogi numizmatyczne od 2001 r. Niemcy
- Katalogi aukcyjne od 2001 r. Niemcy
- 008 a 2012
- 110
a Lagerkatalog Nr. 111 : b November/Dezember 2010 / c Münzzentrum-Rheinland ; Inh. Heinz-W. Müller. - 260 a Solingen - Ohligs : b Münzzentrum-Rheinland, c 2010.
- 300 a 133, [3] s. : b il. kolor. ; c 30 cm.
- 504 a Bibliogr. s. 132-
- 561 a Dar dr Hans-Gerhard Kruse Marburg [piecz.] w Kruse, Hans-Gerhard
a Münz Zentrum Rheinland - 650
a Celtowie x numizmatyka. - 650
a Monety greckie. - 650
a Monety rzymskie. - 650
a Monety bizantyńskie. - 650
a Monety niemieckie. - 650
a Banknoty - 650
a Aukcja - 651
a Europa x numizmatyka. - 655
a Katalogi numizmatyczne y od 2001 r. z Niemcy - 655
a Katalogi aukcyjne y od 2001 r. z Niemcy - 700
- 999 a JS d 20.12.31
- Sygnatura: 323653
- Autor (Twórca): Müller, Heinz-W.
- Tytuł/nazwa obiektu : Lagerkatalog Nr. 111 : November/Dezember 2010 /
- Wydawca: Münzzentrum-Rheinland,
- Instytucje : Münzzentrum-Rheinland
- Miejsce: Solingen - Ohligs :
- Data: 2010.
- Język: ger
- Proweniencja właściciel : Kruse, Hans-Gerhard
- Sygnatura: 323653