27. Numizmatikai Aukcio : 2009. december 5. /
- Instytucja : Pannonia Terra Numizmatika. Numizmatikai Aukcio Budapest). 2009 ; (27 ;
- Tytuł : 27. Numizmatikai Aukcio : 2009. december 5. / Pannonia Terra Numizmatika.
- Adres wydawniczy: Budapest : Numis Art. Kft., 2009.
- Opis fizyczny: 100 s. : il. ; 30 cm.
- Język : hun eng
- Alfabet : Tekst węg. i ang.
- Oryginał : Tekst węg. i ang.
- Proweniencja : Dar dr Hans-Gerhard Kruse. Marburg [piecz.] Kruse, Hans-Gerhard
- Arpadowie (ród)
- Habsburg (ród)
- Pannonia Terra Numizmatika (Budapeszt)
- Aukcja
- Monety 10-16 w. Węgry
- Monety rumuńskie 16-18 w.
- Monety niemieckie 16-20 w.
- 008 a 2012
- 110
a 27. Numizmatikai Aukcio : b 2009. december 5. / c Pannonia Terra Numizmatika. - 260 a Budapest : b Numis Art. Kft., c 2009.
- 300 a 100 s. : b il. ; c 30 cm.
- 546 a Tekst węg. i ang.
- 561 a Dar dr Hans-Gerhard Kruse. Marburg [piecz.] w Kruse, Hans-Gerhard
- 600
3
a Arpadowie (ród) - 600
3
a Habsburg (ród) - 610
a Pannonia Terra Numizmatika (Budapeszt) - 650
a Aukcja - 650
a Monety y 10-16 w. z Węgry - 650
a Monety rumuńskie y 16-18 w. - 650
a Monety niemieckie y 16-20 w. - 655
a Katalogi aukcyjne - 999 a JS d 20.12.31
- Sygnatura: 323660
- Tytuł/nazwa obiektu : 27. Numizmatikai Aukcio : 2009. december 5. /
- Wydawca: Numis Art. Kft.,
- Instytucje : Pannonia Terra Numizmatika. Numizmatikai Aukcio
- Miejsce: Budapest :
- Data: 2009.
- Język:
- Proweniencja właściciel : Kruse, Hans-Gerhard
- Sygnatura: 323660