Aukcja 24 (174) : środa, 24 pażdziernika 2012 w sali Pompejańskiej Hotelu Europejskiego w Warszawie : wystawa przedaukcyjna w dniu aukcji od godziny 12 /
- Instytucja : Dom Aukcyjny Okna Sztuki. Aukcja Warszawa) 2012 ; (24 (174) ;
- Tytuł : Aukcja 24 (174) : środa, 24 pażdziernika 2012 w sali Pompejańskiej Hotelu Europejskiego w Warszawie : wystawa przedaukcyjna w dniu aukcji od godziny 12 / Dom Aukcyjny Okna Sztuki.
- Adres wydawniczy: Warszawa : Maria Ochalska, Dzieła Sztuki, Dom Aukcyjny Okna Sztuki, [2012].
- Opis fizyczny: 83, [5] s. : il. ; 27 cm.
- Język : pol
- Dom Aukcyjny Okna Sztuki
- Aukcja sztuki 21 w. Polska
- Rzemiosło artystyczne 19-20 w.
- Rzeźba polska 20 w.
- Sztuka 19-20 w.
- 008 a 2013
- 020 a 9788392364406
- 110
a Aukcja 24 (174) : b środa, 24 pażdziernika 2012 w sali Pompejańskiej Hotelu Europejskiego w Warszawie : wystawa przedaukcyjna w dniu aukcji od godziny 12 / c Dom Aukcyjny Okna Sztuki. - 260 a Warszawa : b Maria Ochalska, Dzieła Sztuki, Dom Aukcyjny Okna Sztuki, c [2012].
- 300 a 83, [5] s. : b il. ; c 27 cm.
- 504 a Indeks.
a Dom Aukcyjny Okna Sztuki - 650
a Aukcja sztuki y 21 w. z Polska - 650
a Rzemiosło artystyczne y 19-20 w. - 650
a Rzeźba polska y 20 w. - 650
a Sztuka y 19-20 w. - 655
a Katalogi aukcyjne - 920 a 978-83-923644-0-6
- 999 a JS d 20.12.31
- Sygnatura: 322982
- Tytuł/nazwa obiektu : Aukcja 24 (174) : środa, 24 pażdziernika 2012 w sali Pompejańskiej Hotelu Europejskiego w Warszawie : wystawa przedaukcyjna w dniu aukcji od godziny 12 /
- Wydawca: Maria Ochalska, Dzieła Sztuki, Dom Aukcyjny Okna Sztuki,
- Instytucje : Dom Aukcyjny Okna Sztuki. Aukcja
- Miejsce: Warszawa :
- Data: [2012].
- Język: pol
- Sygnatura: 322982