123 Aukcja Antykwaryczna : 28 IV 2012 : aukcja odbędzie się w Domu Polonii /
- Impreza : Aukcja Antykwaryczna Kraków) 2012 ; (123 ;
- Tytuł : 123 Aukcja Antykwaryczna : 28 IV 2012 : aukcja odbędzie się w Domu Polonii / Krakowski Antykwariat Naukowy ; [oprac. katal. Anna Stecka].
- Współtwórca : Stecka, Anna. Oprac.
- Adres wydawniczy: Kraków : Krakowski Antykwariat Naukowy, [2012].
- Opis fizyczny: 103 s., [24] s. tabl. : il. kolor., faks., fot., portr. ; 21 cm.
- Krakowski Antykwariat Naukowy
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka
- Wydawnictwa 19-20 w.
- Kartografia 18-20 w.
- Kraków (woj. małopolskie) księgarstwo i antykwarstwo od 2001 r.
- Przewodniki turystyczne 19-20 w.
- Stare druki 16-18 w.
- Rękopisy 16-20 w.
- Fotografia
- Czasopisma 19-20 w.
- 008 a 2013
- 111
a 123 Aukcja Antykwaryczna : b 28 IV 2012 : aukcja odbędzie się w Domu Polonii / c Krakowski Antykwariat Naukowy ; [oprac. katal. Anna Stecka]. - 246
3
- 246
a 123 Aukcja Antykwaryczna : b 28 IV 2012 - 260 a Kraków : b Krakowski Antykwariat Naukowy, c [2012].
- 300 a 103 s., [24] s. tabl. : b il. kolor., faks., fot., portr. ; c 21 cm.
- 500 a Ilustr. też na wewn. str. okł.
- 504 a Bibliogr. s. 100. Indeks.
a Krakowski Antykwariat Naukowy - 650
a Aukcja y 21 w. z Polska - 650
a Książka - 650
a Wydawnictwa y 19-20 w. - 650
a Kartografia y 18-20 w. - 651
a Kraków (woj. małopolskie) x księgarstwo i antykwarstwo y od 2001 r. - 655
a Przewodniki turystyczne y 19-20 w. - 655
a Stare druki y 16-18 w. - 655
a Rękopisy y 16-20 w. - 655
a Fotografia - 655
a Czasopisma y 19-20 w. - 655
a Katalogi aukcyjne - 700
- 710
- 999 a JS d 20.12.31
- Sygnatura: 2102792
- Autor (Twórca): Stecka, Anna.
- Tytuł/nazwa obiektu :
- Wydawca: Krakowski Antykwariat Naukowy,
- Instytucje :
- Miejsce: Kraków :
- Data: [2012].
- Sygnatura: 2102792