Katalog trzydziestej ósmej aukcji książek, map, grafik, rysunków, rękopisów, druków ulotnych i czasopism : 26 września 2009 (sobota) : aukcja odbędzie sie w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bydgoszczy /
- Impreza : Bydgoska Aukcja Antykwaryczna 2009). (38 ;
- Tytuł : Katalog trzydziestej ósmej aukcji książek, map, grafik, rysunków, rękopisów, druków ulotnych i czasopism : 26 września 2009 (sobota) : aukcja odbędzie sie w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bydgoszczy / Bydgoski Antykwariat Naukowy ; [katalog oprac. Wiesław Dreas].
- Współtwórca : Dreas, Wiesław. Oprac.
- Adres wydawniczy: [Bydgoszcz : Bydgoski Antykwariat Naukowy, 2009].
- Opis fizyczny: 222 s. ; il. ; 24 cm.
- Bydgoski Antykwariat Naukowy
- Aukcja księgarska 21 w. Polska
- Wydawnictwa 19-20 w.
- Kartografia 17-18 w.
- Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie) księgarstwo i antykwarstwo 21 w.
- Stare druki 16-18 w.
- Rękopisy 16-20 w.
- Czasopisma 19-20 w.
- Grafika
- Malarstwo (szt. plast.)
- Rysunek
- Katalogi aukcyjne 21 w.
- 008 a 2013
- 111
a Katalog trzydziestej ósmej aukcji książek, map, grafik, rysunków, rękopisów, druków ulotnych i czasopism : b 26 września 2009 (sobota) : aukcja odbędzie sie w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bydgoszczy / c Bydgoski Antykwariat Naukowy ; [katalog oprac. Wiesław Dreas]. - 246
a 38 Bydgoska Aukcja Antykwaryczna - 260 a [Bydgoszcz : b Bydgoski Antykwariat Naukowy, c 2009].
- 300 a 222 s. ; b il. ; c 24 cm.
- 500 a Bibliogr. s. 221-222. Indeks.
a Bydgoski Antykwariat Naukowy - 650
a Aukcja księgarska y 21 w. z Polska - 650
a Wydawnictwa y 19-20 w. - 650
a Kartografia y 17-18 w. - 651
a Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie) x księgarstwo i antykwarstwo y 21 w. - 655
a Stare druki y 16-18 w. - 655
a Rękopisy y 16-20 w. - 655
a Czasopisma y 19-20 w. - 655
a Grafika - 655
a Malarstwo (szt. plast.) - 655
a Rysunek - 655
a Katalogi aukcyjne y 21 w. - 700
- 710
- 999 a JS d 20.12.31
- Sygnatura: 2102799
- Autor (Twórca): Dreas, Wiesław.
- Tytuł/nazwa obiektu :
- Wydawca: Bydgoski Antykwariat Naukowy,
- Instytucje :
- Miejsce: [Bydgoszcz :
- Data: 2009].
- Sygnatura: 2102799