Aukcja Dzieł Sztuki : 14 października (niedziela) 2012, godz. 19.00, Hotel Bristol, Warszawa, Krakowskie Przedmieście 42/44 /
- Impreza : Dom Aukcyjny Agra-Art Warszawa) (2012 ;
- Tytuł : Aukcja Dzieł Sztuki : 14 października (niedziela) 2012, godz. 19.00, Hotel Bristol, Warszawa, Krakowskie Przedmieście 42/44 / Dom Aukcyjny Agra-Art ; [aut. kat. Anna Tyczyńska, Anna Prugar-Myślik ; zdj. Tomasz Prażmowski, Marcin Zieliński].
- Współtwórca :
- Tyczyńska-Skromny, Anna (1964- ).
- Prugar-Myślik, Anna.
- Prażmowski, Tomasz. Fot.
- Zieliński, Marcin. Fot.
- Adres wydawniczy: [Warszawa : Agra-Art, 2012].
- Opis fizyczny: [124] s. : il. ; 26 cm.
- Język : pol
- Dom Aukcyjny Agra-Art (Warszawa)
- Aukcja sztuki 21 w. Polska
- Malarstwo (szt. plast.) 19-20 w.
- 008 a 2013
- 111
a Aukcja Dzieł Sztuki : b 14 października (niedziela) 2012, godz. 19.00, Hotel Bristol, Warszawa, Krakowskie Przedmieście 42/44 / c Dom Aukcyjny Agra-Art ; [aut. kat. Anna Tyczyńska, Anna Prugar-Myślik ; zdj. Tomasz Prażmowski, Marcin Zieliński]. - 246
a Aukcja 14 października 2012 Warszawa - Hotel Bristol - 260 a [Warszawa : b Agra-Art, c 2012].
- 300 a [124] s. : b il. ; c 26 cm.
- 504 a Indeks.
a Dom Aukcyjny Agra-Art (Warszawa) - 650
a Aukcja sztuki y 21 w. z Polska - 655
a Malarstwo (szt. plast.) y 19-20 w. - 655
a Katalogi aukcyjne - 700
- 700
- 700
- 700
- 999 a JS d 20.12.31
- Sygnatura: 322989
- Autor (Twórca):
- Tytuł/nazwa obiektu :
- Wydawca: Agra-Art,
- Instytucje : Dom Aukcyjny Agra-Art Warszawa) (2012 ;
- Miejsce: [Warszawa :
- Data: 2012].
- Język: pol
- Sygnatura: 322989