Aukcja Dzieł Sztuki : 14 października (niedziela) 2012, godz. 19.00, Hotel Bristol, Warszawa, Krakowskie Przedmieście 42/44 /

Katalog
Nowe Druki
Pobierz opis bibliograficzny

  • Impreza : Dom Aukcyjny Agra-Art Warszawa) (2012 ;
  • Tytuł : Aukcja Dzieł Sztuki : 14 października (niedziela) 2012, godz. 19.00, Hotel Bristol, Warszawa, Krakowskie Przedmieście 42/44 / Dom Aukcyjny Agra-Art ; [aut. kat. Anna Tyczyńska, Anna Prugar-Myślik ; zdj. Tomasz Prażmowski, Marcin Zieliński].
  • Współtwórca :
    • Tyczyńska-Skromny, Anna (1964- ).
    • Prugar-Myślik, Anna.
    • Prażmowski, Tomasz. Fot.
    • Zieliński, Marcin. Fot.
  • Adres wydawniczy: [Warszawa : Agra-Art, 2012].
  • Opis fizyczny: [124] s. : il. ; 26 cm.
  • Język : pol
  • Temat:
    • Dom Aukcyjny Agra-Art (Warszawa)
    • Aukcja sztuki 21 w. Polska
    • Malarstwo (szt. plast.) 19-20 w.
    • Katalogi aukcyjne

  • 001 a BK
  • 008 a 2013
  • 041

    a pol
  • 111

    a Dom Aukcyjny Agra-Art c Warszawa) d (2012 ;
  • 245
    a Aukcja Dzieł Sztuki : b 14 października (niedziela) 2012, godz. 19.00, Hotel Bristol, Warszawa, Krakowskie Przedmieście 42/44 / c Dom Aukcyjny Agra-Art ; [aut. kat. Anna Tyczyńska, Anna Prugar-Myślik ; zdj. Tomasz Prażmowski, Marcin Zieliński].
  • 246
    a Aukcja 14 października 2012 Warszawa - Hotel Bristol
  • 260 a [Warszawa : b Agra-Art, c 2012].
  • 300 a [124] s. : b il. ; c 26 cm.
  • 504 a Indeks.
  • 610
    a Dom Aukcyjny Agra-Art (Warszawa)
  • 650

    a Aukcja sztuki y 21 w. z Polska
  • 655

    a Malarstwo (szt. plast.) y 19-20 w.
  • 655

    a Katalogi aukcyjne
  • 700

    a Tyczyńska-Skromny, Anna d (1964- ).
  • 700

    a Prugar-Myślik, Anna.
  • 700

    a Prażmowski, Tomasz. e Fot.
  • 700

    a Zieliński, Marcin. e Fot.
  • 999 a JS d 20.12.31

  • Sygnatura: 322989