Aukcja 19 (169) : w sobotę, 7 maja 2011 w sali im. Stefana Dembego w Bibliotece Narodowej w Warszawie : wystawa przedaukcyjna w dniu aukcji od godz. 8.00 /
- Instytucja : Dom Aukcyjny Okna Sztuki. Aukcja Warszawa) 2011 ; (19 (169) ;
- Tytuł : Aukcja 19 (169) : w sobotę, 7 maja 2011 w sali im. Stefana Dembego w Bibliotece Narodowej w Warszawie : wystawa przedaukcyjna w dniu aukcji od godz. 8.00 / Dom Aukcyjny Okna Sztuki ; [oprac. kat. Piotr Szczęsny].
- Współtwórca : Szczęsny, Piotr. Oprac.
- Adres wydawniczy: Warszawa : Maria Ochalska, Dzieła Sztuki, Dom Aukcyjny Okna Sztuki, [2011].
- Opis fizyczny: 268 s. : il. kolor. ; 24 cm.
- Język : pol
- Dom Aukcyjny Okna Sztuki
- Aukcja sztuki 21 w. Polska
- Historia 19-20 w.
- Książka 19-21 w.
- Fotografia 19-20 w.
- Rękopisy 18-20 w.
- Sztuka 19-20 w.
- Stare druki 16-18 w.
- Czasopisma 19-20 w.
- 008 a 2013
- 020 a 9788392364467
- 110
a Aukcja 19 (169) : b w sobotę, 7 maja 2011 w sali im. Stefana Dembego w Bibliotece Narodowej w Warszawie : wystawa przedaukcyjna w dniu aukcji od godz. 8.00 / c Dom Aukcyjny Okna Sztuki ; [oprac. kat. Piotr Szczęsny]. - 246
a Okna Sztuki : b Warszawa, 7 V 2011 - 246
8
a Dom Aukcyjny Okna Sztuki : b aukcja 19 (169) : 7 maja 2011 - 260 a Warszawa : b Maria Ochalska, Dzieła Sztuki, Dom Aukcyjny Okna Sztuki, c [2011].
- 300 a 268 s. : b il. kolor. ; c 24 cm.
- 504 a Indeksy.
a Dom Aukcyjny Okna Sztuki - 650
a Aukcja sztuki y 21 w. z Polska - 650
a Historia y 19-20 w. - 650
a Książka y 19-21 w. - 655
a Fotografia y 19-20 w. - 655
a Rękopisy y 18-20 w. - 655
a Sztuka y 19-20 w. - 655
a Stare druki y 16-18 w. - 655
a Czasopisma y 19-20 w. - 655
a Katalogi aukcyjne - 700
- 920 a 978-83-923644-6-7
- 999 a JS d 20.12.31
- Sygnatura: 322995
- Autor (Twórca): Szczęsny, Piotr.
- Tytuł/nazwa obiektu :
- Wydawca: Maria Ochalska, Dzieła Sztuki, Dom Aukcyjny Okna Sztuki,
- Instytucje : Dom Aukcyjny Okna Sztuki. Aukcja
- Miejsce: Warszawa :
- Data: [2011].
- Język: pol
- Sygnatura: 322995