Aukcja 19 (169) : w sobotę, 7 maja 2011 w sali im. Stefana Dembego w Bibliotece Narodowej w Warszawie : wystawa przedaukcyjna w dniu aukcji od godz. 8.00 /

Katalog
Nowe Druki
Pobierz opis bibliograficzny

  • Instytucja : Dom Aukcyjny Okna Sztuki. Aukcja Warszawa) 2011 ; (19 (169) ;
  • Tytuł : Aukcja 19 (169) : w sobotę, 7 maja 2011 w sali im. Stefana Dembego w Bibliotece Narodowej w Warszawie : wystawa przedaukcyjna w dniu aukcji od godz. 8.00 / Dom Aukcyjny Okna Sztuki ; [oprac. kat. Piotr Szczęsny].
  • Współtwórca : Szczęsny, Piotr. Oprac.
  • Adres wydawniczy: Warszawa : Maria Ochalska, Dzieła Sztuki, Dom Aukcyjny Okna Sztuki, [2011].
  • Opis fizyczny: 268 s. : il. kolor. ; 24 cm.
  • Język : pol
  • Temat:
    • Dom Aukcyjny Okna Sztuki
    • Aukcja sztuki 21 w. Polska
    • Historia 19-20 w.
    • Książka 19-21 w.
    • Fotografia 19-20 w.
    • Rękopisy 18-20 w.
    • Sztuka 19-20 w.
    • Stare druki 16-18 w.
    • Czasopisma 19-20 w.
    • Katalogi aukcyjne

  • 001 a BK
  • 008 a 2013
  • 020 a 9788392364467
  • 041

    a pol
  • 110

    a Dom Aukcyjny Okna Sztuki. b Aukcja c Warszawa) d 2011 ; n (19 (169) ;
  • 245
    a Aukcja 19 (169) : b w sobotę, 7 maja 2011 w sali im. Stefana Dembego w Bibliotece Narodowej w Warszawie : wystawa przedaukcyjna w dniu aukcji od godz. 8.00 / c Dom Aukcyjny Okna Sztuki ; [oprac. kat. Piotr Szczęsny].
  • 246
    a Okna Sztuki : b Warszawa, 7 V 2011
  • 246
    8
    a Dom Aukcyjny Okna Sztuki : b aukcja 19 (169) : 7 maja 2011
  • 260 a Warszawa : b Maria Ochalska, Dzieła Sztuki, Dom Aukcyjny Okna Sztuki, c [2011].
  • 300 a 268 s. : b il. kolor. ; c 24 cm.
  • 504 a Indeksy.
  • 610
    a Dom Aukcyjny Okna Sztuki
  • 650

    a Aukcja sztuki y 21 w. z Polska
  • 650

    a Historia y 19-20 w.
  • 650

    a Książka y 19-21 w.
  • 655

    a Fotografia y 19-20 w.
  • 655

    a Rękopisy y 18-20 w.
  • 655

    a Sztuka y 19-20 w.
  • 655

    a Stare druki y 16-18 w.
  • 655

    a Czasopisma y 19-20 w.
  • 655

    a Katalogi aukcyjne
  • 700

    a Szczęsny, Piotr. e Oprac.
  • 920 a 978-83-923644-6-7
  • 999 a JS d 20.12.31

  • Sygnatura: 322995