Aukcja 26 (176) : czwartek, 31 stycznia 2013 w Sali Pompejańskiej Hotelu Europejskiego w Warszawie : wystawa przedaukcyjna w dniu aukcji od godziny 13.00 /
- Instytucja : Dom Aukcyjny Okna Sztuki. Aukcja 2013) (26 (176) ;
- Tytuł : Aukcja 26 (176) : czwartek, 31 stycznia 2013 w Sali Pompejańskiej Hotelu Europejskiego w Warszawie : wystawa przedaukcyjna w dniu aukcji od godziny 13.00 / Dom Aukcyjny Okna Sztuki.
- Adres wydawniczy: [Milanówek] : Maria Ochalska, Dzieła Sztuki - Dom Aukcyjny Okna Sztuki, 2013.
- Opis fizyczny: 75, [5] s. : il. ; 27 cm.
- Język : pol
- Dom Aukcyjny Okna Sztuki
- Aukcja sztuki 21 w. Polska
- Rzemiosło artystyczne 19-20 w.
- Sztuka 19-20 w.
- Fotografia 20 w.
- 008 a 2013
- 110
a Aukcja 26 (176) : b czwartek, 31 stycznia 2013 w Sali Pompejańskiej Hotelu Europejskiego w Warszawie : wystawa przedaukcyjna w dniu aukcji od godziny 13.00 / c Dom Aukcyjny Okna Sztuki. - 246
a Dom Aukcyjny Okna Sztuki, Warszawa, 31.I.2013. - 260 a [Milanówek] : b Maria Ochalska, Dzieła Sztuki - Dom Aukcyjny Okna Sztuki, c 2013.
- 300 a 75, [5] s. : b il. ; c 27 cm.
- 504 a Indeks.
a Dom Aukcyjny Okna Sztuki - 650
a Aukcja sztuki y 21 w. z Polska - 650
a Rzemiosło artystyczne y 19-20 w. - 650
a Sztuka y 19-20 w. - 655
a Fotografia y 20 w. - 655
a Katalogi aukcyjne - 710
- 999 a JS d 20.12.31
- Sygnatura: 323129
- Tytuł/nazwa obiektu :
- Wydawca: Maria Ochalska, Dzieła Sztuki - Dom Aukcyjny Okna Sztuki,
- Instytucje :
- Miejsce: [Milanówek] :
- Data: 2013.
- Język: pol
- Sygnatura: 323129