Aukcja 35 (185) : malarstwo, rysunek, grafika : czwartek, 9 października 2014 o godzinie 17.30 w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie, ul. Kredytowa 1 /

Katalog
Nowe Druki
Pobierz opis bibliograficzny

  • Instytucja : Dom Aukcyjny Okna Sztuki Warszawa) 2014 ; (35<185> ;
  • Tytuł : Aukcja 35 (185) : malarstwo, rysunek, grafika : czwartek, 9 października 2014 o godzinie 17.30 w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie, ul. Kredytowa 1 / Maria i Andrzej Ochalscy Dom Aukcyjny Okna Sztuki.
  • Adres wydawniczy: Warszawa : Maria Ochalska, Dzieła Sztuki - Dom Aukcyjny Okna Sztuki, 2014.
  • Opis fizyczny: 56, 40 s. : il. (gł. kolor.), faks., fot., portr. ; 27 cm.
  • Język : pol
  • Temat:
    • Nikifor (1895-1968)
    • Wojnar, Barbara zbiory.
    • Wojnar, Jerzy (1930-2005) zbiory.
    • Dom Aukcyjny Okna Sztuki (Warszawa).
    • Aukcja sztuki 21 w. Polska
    • Sztuka polska 20 w.
    • Katalogi aukcyjne.
    • Malarstwo polskie 20 w.

  • 001 a BK
  • 008 a 2014
  • 041

    a pol
  • 110

    a Dom Aukcyjny Okna Sztuki c Warszawa) d 2014 ; n (35<185> ;
  • 245
    a Aukcja 35 (185) : b malarstwo, rysunek, grafika : czwartek, 9 października 2014 o godzinie 17.30 w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie, ul. Kredytowa 1 / c Maria i Andrzej Ochalscy Dom Aukcyjny Okna Sztuki.
  • 246
    a Dom Aukcyjny Okna Sztuki, Warszawa, 9 X 2014.
  • 246
    5
    a Aukcja 36 (186) : Nikifor z kolekcji Barbary i Jerzego Wojnarów. Cz. 1.
  • 246
    3
    a Nikifor z kolekcji Barbary i Jerzego Wojnarów.
  • 260 a Warszawa : b Maria Ochalska, Dzieła Sztuki - Dom Aukcyjny Okna Sztuki, c 2014.
  • 300 a 56, 40 s. : b il. (gł. kolor.), faks., fot., portr. ; c 27 cm.
  • 500 a Tekst druk. przeciwstawnie.
  • 504 a Indeks.
  • 600
    a Nikifor d (1895-1968)
  • 600
    a Wojnar, Barbara x zbiory.
  • 600
    a Wojnar, Jerzy d (1930-2005) x zbiory.
  • 610
    a Dom Aukcyjny Okna Sztuki (Warszawa).
  • 650

    a Aukcja sztuki y 21 w. z Polska
  • 650

    a Sztuka polska y 20 w.
  • 655

    a Katalogi aukcyjne.
  • 655

    a Malarstwo polskie y 20 w.
  • 710

    a Dom Aukcyjny Okna Sztuki.
  • 999 a SD d 20.12.31

  • Sygnatura: 323748