Wyniki wyszukiwania
29 Aukcja antykwaryczna : 7 XI 2009 /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja antykwaryczna Kraków) 2009 ; (29 ;
- Adres wydawniczy : Kraków : Antykwariat Wójtowicz, 2009.
- Temat :
- Antykwariat Wójtowicz (Kraków)
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka 19-20 w.
- Oprawy książkowe 19-20 w.
- Kartografia 16-20 w.
- Kraków (woj. małopolskie) księgarstwo i antykwarstwo 21 w.
- Czasopisma 19-20 w.
- Rękopisy 16-20 w.
- Grafika
- Akwarela
29 Aukcja antykwaryczna : książki - kartografia : 5 lutego 2000 /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja antykwaryczna Kraków) 2000 ; (29 ;
- Adres wydawniczy : Kraków : Antykwariat "Rara Avis", 2000.
- Temat :
- Dürer, Albrecht (1471-1528) katalog aukcyjny twórczość
- Aukcja od 1989 r. Polska
- Książka katalog aukcyjny
- Kartografia katalog aukcyjny
- Czasopisma katalog aukcyjny
- Grafika katalog aukcyjny
- Kraków (woj. małopolskie) księgarstwo i antykwarstwo od 1989 r.
Wyświetlono 2 rekordy