Wyniki wyszukiwania
33 Aukcja Antykwaryczna : 1 X 2011 /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja antykwaryczna Kraków) 2011 ; (33 ;
- Adres wydawniczy : Kraków : Antykwariat Wójtowicz, [2011].
- Temat :
- Miłosz, Czesław (1911-2004)
- Antykwariat Wójtowicz (Kraków)
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka 19-21 w.
- Kraków (woj. małopolskie) księgarstwo i antykwarstwo 21 w.
- Mapy 17-19 w.
- Plany miast 15-19 w.
- Czasopisma 19-20 w.
- Rękopisy 18-20 w.
- Stare druki 16-18 w.
- Akwarela
- Grafika
33 Aukcja antykwaryczna : książki - kartografia - plakaty : 21 października 2000 /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja antykwaryczna Kraków) 2000 ; (33 ;
- Adres wydawniczy : Kraków : Antykwariat "Rara Avis", 2000.
- Temat :
- Kobielski, Stanisław katalog aukcyjny twórczość
- Pawluk-Nowakowa, Janina (1914-1986) katalog aukcyjny twórczość
- Aukcja od 1989 r. Polska
- Książka katalog aukcyjny
- Kartografia katalog aukcyjny
- Rysunek polski katalog aukcyjny
- Czasopisma katalog aukcyjny
- Kraków (woj. małopolskie) księgarstwo i antykwarstwo od 1989 r.
Wyświetlono 2 rekordy