Wyniki wyszukiwania
II Aukcja szkła i porcelany : 17 maja 2006 r. o godzinie 19.00 w Galerii Domu Aukcyjnego Rempex : wystawa przedaukcyjna 10-17 maja 2006 r. poniedziałek - piątek: 11.00-19.00 sobota: 11.00 - 16.00 /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja szkła i porcelany (2 ; Warszawa) 2006 ;
- Adres wydawniczy : Warszawa : Dom Aukcyjny Rempex, 2006.
- Temat :
- Dom aukcyjny Rempex (Warszawa)
- Aukcja 21 w. Polska
- Porcelana wyroby 18-20 w.
- Szkło artystyczne wyroby 18-20 w.
- Katalogi aukcyjne.
III Aukcja broni i tkanin : 15 listopada 2006 r. : wystawa przedaukcyjna /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja Broni i Tkanin Warszawa ; 2006 ; (3 ;
- Temat :
- Aukcja 21 w. Polska
- Broń wyroby 11-19 w.
- Tkaniny artystyczne wyroby 18-20 w.
- Mundury 20 w.
- Katalogi aukcyjne.
120 Aukcja Antykwaryczna : 23 X 2010 /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja Antykwaryczna Kraków) 2010 ; (120 ;
- Adres wydawniczy : Kraków : Krakowski Antykwariat Naukowy, [2010].
- Temat :
- Bieńkowski, Wiesław (1926-1999) zbiory
- Krakowski Antykwariat Naukowy
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka
- Wydawnictwa 19-21 w.
- Bibliologia
- Sztuka 19-20 w.
- Kartografia 19-20 w.
- Kraków (woj. małopolskie) księgarstwo i antykwarstwo od 2001 r.
- Przewodniki turystyczne 19-20 w.
- Stare druki 16-18 w.
- Rękopisy 19-20 w.
- Grafika
- Czasopisma 19-20 w.
121 Aukcja Antykwaryczna : 16 IV 2011 /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja antykwaryczna Kraków) 2011 ; (121 ;
- Adres wydawniczy : Kraków : Krakowski Antykwariat Naukowy, [2011].
- Temat :
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka
- Wydawnictwa 19-20 w.
- Sztuka 19-20 w.
- Wojsko 20-21 w.
- Bibliologia 19-20 w.
- Kartografia 16-20 w.
- Kraków (woj. małopolskie) księgarstwo i antykwarstwo 21 w.
- Stare druki 16-18 w.
- Rękopisy 16-20 w.
- Grafika
- Czasopisma 19-20 w.
122 Aukcja Antykwaryczna : 22 X 2011 /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja antykwaryczna Kraków) 2011 ; (122 ;
- Temat :
- Estreicher (rodzina) zbiory
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka
- Wydawnictwa 19-20 w.
- Sztuka 19-20 w.
- Bibliologia 20 w.
- Kartografia 17-20 w.
- Grafika 16-20 w.
- Stare druki 16-18 w.
- Rękopisy 19-20 w.
- Grafika 19-20 w.
- Druki ulotne 19-20 w.
- Fotografia 19-20 w.
- Czasopisma 19-20 w.
Trzydziesta Czwarta Aukcja Antykwarska. Katalog : 26 kwietnia 2008 /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja antykwarska Warszawa) 2008 ; (34 ;
- Adres wydawniczy : Warszawa : Logos Warszawski Antykwariat Naukowy, 2008.
- Temat :
- Logos Warszawski Antykwariat Naukowy
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka
- Cymelia 18-20 w.
- Kartografia 17-20 w.
- Warszawa księgarstwo i antykwarstwo 21 w.
- Stare druki 16-18 w.
- Fotografia 19-20 w.
- Poradniki 19-20 w.
- Katalogi aukcyjne 21 w.
Trzydziesta Szósta Aukcja Antykwarska. Katalog : 29 maja 2010 /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja antykwarska Warszawa) 2010 ; (36 ;
- Adres wydawniczy : Warszawa : Logos Warszawski Antykwariat Naukowy, 2010.
- Temat :
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka
- Cymelia 18-20 w.
- Kartografia 17-20 w.
- Stare druki 16-18 w.
- Poradniki 19-20 w.
- Katalogi aukcyjne 21 w.
Trzydziesta Siódma Aukcja Antykwarska. Katalog : 14 maja 2011 /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja antykwarska Warszawa) 2011 ; (37 ;
- Adres wydawniczy : Warszawa : Logos Warszawski Antykwariat Naukowy, 2011.
- Temat :
- Piłsudski, Józef (1867-1935).
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka
- Cymelia 19-20 w.
- Stare druki 16-18 w.
- Fotografia 19-20 w.
- Mapy 19-20 w.
Trzydziesta Ósma Aukcja Antykwarska. Katalog : 28 kwietnia 2012 /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja antykwarska Warszawa) 2012 ; (38 ;
- Adres wydawniczy : Warszawa : Logos Warszawski Antykwariat Naukowy, 2012.
- Temat :
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka
- Cymelia 18-20 w.
- Kartografia 19-20 w.
- Stare druki 16-18 w.
- Fotografia 19-20 w.
- Poradniki 19-20 w.
29 Aukcja antykwaryczna : 7 XI 2009 /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja antykwaryczna Kraków) 2009 ; (29 ;
- Adres wydawniczy : Kraków : Antykwariat Wójtowicz, 2009.
- Temat :
- Antykwariat Wójtowicz (Kraków)
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka 19-20 w.
- Oprawy książkowe 19-20 w.
- Kartografia 16-20 w.
- Czasopisma 19-20 w.
- Rękopisy 16-20 w.
- Grafika
- Akwarela
30 Aukcja Antykwaryczna : 17 IV 2010 /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja antykwaryczna Kraków) 2010 ; (30 ;
- Adres wydawniczy : Kraków : Antykwariat Wójtowicz, 2010.
- Temat :
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka 19-20 w.
- Sokół (organizacja) 19-20 w.
- Kartografia 16-20 w.
- Druki ulotne 18-20 w.
- Czasopisma 19-20 w.
- Rękopisy 15-20 w.
- Grafika
- Akwarela
31 Aukcja Antykwaryczna : 9 X 2010 /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja antykwaryczna Kraków) 2010 ; (31 ;
- Temat :
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka 19-20 w.
- Kartografia 16-20 w.
- Informatory 19-20 w.
- Druki ulotne 19-20 w.
- Czasopisma 19-21 w.
- Rękopisy 16-20 w.
- Stare druki 15-19 w.
- Grafika
- Akwarela
32 Aukcja Antykwaryczna : 9 IV 2011 /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja antykwaryczna Kraków) 2011 ; (32 ;
- Adres wydawniczy : Kraków : Antykwariat Wójtowicz, 2011.
- Temat :
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka 19-21 w.
- Kartografia 17-20 w.
- Druki ulotne 19-20 w.
- Czasopisma 19-20 w.
- Rękopisy 18-20 w.
- Stare druki 16-18 w.
- Grafika
33 Aukcja Antykwaryczna : 1 X 2011 /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja antykwaryczna Kraków) 2011 ; (33 ;
- Adres wydawniczy : Kraków : Antykwariat Wójtowicz, [2011].
- Temat :
- Miłosz, Czesław (1911-2004)
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka 19-21 w.
- Mapy 17-19 w.
- Plany miast 15-19 w.
- Czasopisma 19-20 w.
- Rękopisy 18-20 w.
- Stare druki 16-18 w.
- Akwarela
- Grafika
123 Aukcja Antykwaryczna : 28 IV 2012 : aukcja odbędzie się w Domu Polonii /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja Antykwaryczna Kraków) 2012 ; (123 ;
- Adres wydawniczy : Kraków : Krakowski Antykwariat Naukowy, [2012].
- Temat :
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka
- Wydawnictwa 19-20 w.
- Kartografia 18-20 w.
- Stare druki 16-18 w.
- Rękopisy 16-20 w.
- Fotografia
- Czasopisma 19-20 w.
124 Aukcja Antykwaryczna : 27 X 2012 : aukcja odbędzie się w Domu Polonii /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja Antykwaryczna Kraków) 2012 ; (124 ;
- Temat :
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka
- Wydawnictwa 19-21 w.
- Kartografia 17-20 w.
- Fotografia 20 w.
- Stare druki 17-18 w.
- Rękopisy 15-20 w.
- Czasopisma 19-20 w.
104 Aukcja Antykwaryczna : Ksiązki - Fotografie - Rękopisy : 16 lutego 2013 /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja antykwaryczna Kraków) 2013 ; (104 ;
- Adres wydawniczy : Kraków : Antykwariat "Rara Avis" 2013.
- Temat :
- Antykwariat "Rara Avis" (Kraków)
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka
- Kartografia 16-20 w.
- Wydawnictwa 19-20 w.
- Fotografia 19-20 w.
- Druki ulotne 18-20 w.
- Plakat 19-20 w.
- Stare druki 16-18 w.
- Czasopisma 19-20 w.
- Ekslibrisy
105 Aukcja Antykwaryczna : Książki - Fotografie - Plakaty : 8 czerwca 2013 /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja Antykwaryczna Kraków) 2013 ; (105 ;
- Temat :
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka
- Kartografia 15-20 w.
- Wydawnictwa 19-20 w.
- Fotografia 19-20 w.
- Druki ulotne 19-20 w.
- Plakat 20 w.
- Stare druki 16-18 w.
- Czasopisma 19-20 w.
XXXII Aukcja Książek i Grafiki : 28 maja 2011 : aukcja odbędzie się w gmachu Biblioteki Narodowej w Warszawie /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja książek i grafiki Warszawa) 2011 ; (32 ;
- Adres wydawniczy : Warszawa : Lamus antykwariaty warszawskie Andrzej Osełko, 2011.
- Temat :
- Lamus Antykwariaty Warszawskie
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka
- Oprawy książkowe
- Historia pamiątki 18-20 w.
- Stare druki 16-18 w.
- Rękopisy 16-20 w.
- Grafika 15-20 w.
- Mapy 15-20 w.
- Plakat 19-20 w.
- Fotografia 19-20 w.
XXXIII Aukcja Książek i Grafiki : 26 listopada 2011 : aukcja odbędzie się w gmachu Biblioteki Narodowej w Warszawie /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Aukcja książek i grafiki Warszawa) 2011 ; (33 ;
- Adres wydawniczy : Warszawa : Dom Aukcyjny Lamus, 2011.
- Temat :
- Gieysztor (rodzina) zbiory
- Lamus Dom Aukcyjny
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka
- Oprawy ksiązkowe 19-20 w.
- Historia pamiątki 18-20 w.
- Stare druki 15-18 w.
- Rękopisy 17-20 w.
- Mapy 16-20 w.
- Grafika 16-20 w.
- Plakat 19-20 w.
- Fotografia 19-20 w.
Wyświetlono rekordy 1-20 z 40