Wyniki wyszukiwania
Katalog książek wysokiej wartości [...] po [...] A. Prusinowskim [...] Poznań 1872 (Druk). Katalog aukcyjny z adnotacjami rkpsmiennymi.
- Katalog: Rękopisy
- Miejsce i czas powstania: 1872
- Sygnatura: BK 07467
Early Chess Literature from the Celebrated Library of the late dr. Robert Blass of Zurich [...].
- Katalog: Biblioteka szachowa
- Rok wydania: 1992.
- Sygnatura: Sz. 3213
Malarstwo tradycyjne : aukcja dzieł sztuki : niedziela, 14 października 2018, godz. 19.00 /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Dom Aukcyjny "Agra Art". Aukcja Warszawa) (2018 ;
- Adres wydawniczy : Warszawa : Agra-Art, 2018.
- Temat :
- Dom Aukcyjny Agra-Art (warszawa)
- Aukcja sztuki 21 w. Polska
- Malarstwo europejskie 19-20 w.
- Katalog aukcyjny
Malarstwo tradycyjne : aukcja dzieł sztuki : niedziela, 17 czerwca 2018, godz. 19.00 /
- Katalog: Nowe Druki
- Temat :
- Aukcja sztuki 21 w. Polska
- Katalog aukcyjny
XXIII Aukcja Wrocław, Dolny Śląsk, Kresy... : 1 października 2016 r. Muzeum Miejskie Wrocławia Arsenał - Muzeum Militariów /
- Katalog: Nowe Druki
- Autor : Antykwariat Wu-eL Szczecin) 2016 ; (23 ;
- Adres wydawniczy : Szczecin : Wydawnictwo Antykwariat Wu-eL, 2016.
- Temat :
- Lizak, Wojciech (1951- ) zbiory
- Antykwariat "Wu-eL" (Szczecin)
- Aukcja sztuki 21 w. Polska
- Dolny Śląsk
- Wrocław (woj. dolnośląskie)
- Kresy wschodnie Rzeczypospolitej
- Fotografia
- Grafika
- Mapy
- Rękopisy
- Starodruki
- Czasopisma
- Książki
- Druki ulotne
- Katalog aukcyjny
Wyświetlono 5 rekordów