Chess sets : to be sold by Auction at the International Chess Collectors Convention Monday, May 28, 1990 at 1:00 P.M., Preview: 10.30 A.M. International Hotel, Lexington Avenue & 48th Street New York City.

Library catalog
Biblioteka szachowa
Download bibliographic description

Description

  • Sygnatura: Sz. 20346
  • Tytuł:
    • Chess sets : to be sold by Auction at the International Chess Collectors Convention Monday, May 28, 1990 at 1:00 P.M., Preview: 10.30 A.M. International Hotel, Lexington Avenue & 48th Street New York City.
    • Chess sets auction : Tyt. oboczny na okł.
  • Strefa wydania: New York : Chess Collectors International, 1990.
  • Opis fizyczny: [48] s. : il. ; 23 cm
  • Oprawa: Papier, 20 w.
  • Hasła przedmiotowe:
    • Aukcja księgarska 20 w. Stany Zjednoczone
    • Kolekcjonerstwo 19-20 w.
    • Szachy 19-20 w.
    • Katalogi aukcyjne
  • Uwagi: Zakupione przez BK od Jerzego Giżyckiego w 2008.

  • 111 a Aukcja c (New York ; d 1990 ; n 86)
  • 245 a Chess sets : b to be sold by Auction at the International Chess Collectors Convention Monday, May 28, 1990 at 1:00 P.M., Preview: 10.30 A.M. International Hotel, Lexington Avenue & 48th Street New York City.
  • 246 a Chess sets auction : b New York, Monday, May 28, 1990 i Tyt. oboczny na okł.
  • 260 a New York : b Chess Collectors International, c 1990.
  • 300 a [48] s. : b il. ; c 23 cm
  • 340 e Papier, 20 w.
  • 500 a Zakupione przez BK od Jerzego Giżyckiego w 2008.
  • 541 c a d 2008 e 2142 h 4 zł
  • 546 a Ang.
  • 561 m Warszawa w Giżycki, Jerzy (1919-2009)
  • 650 a Aukcja księgarska y 20 w. z Stany Zjednoczone
  • 650 a Kolekcjonerstwo y 19-20 w.
  • 650 a Szachy y 19-20 w.
  • 655 a Katalogi aukcyjne
  • 710 a International Chess Collectors Convention.
  • 710 a South Bay Auctions.
  • 852 j Sz. 20346
  • 999 a MKM
  • 999 a MMP d 20.02.24