27. Numizmatikai Aukcio : 2009. december 5. /
Description
- Institution: Pannonia Terra Numizmatika. Numizmatikai Aukcio Budapest). 2009 ; (27 ;
- Title: 27. Numizmatikai Aukcio : 2009. december 5. / Pannonia Terra Numizmatika.
- Publication: Budapest : Numis Art. Kft., 2009.
- Physical Description: 100 s. : il. ; 30 cm.
- Language: hun eng
- Alphabet: Tekst węg. i ang.
- Original: Tekst węg. i ang.
- Provenance: Dar dr Hans-Gerhard Kruse. Marburg [piecz.] Kruse, Hans-Gerhard
- Subject :
- Arpadowie (ród)
- Habsburg (ród)
- Pannonia Terra Numizmatika (Budapeszt)
- Aukcja
- Monety 10-16 w. Węgry
- Monety rumuńskie 16-18 w.
- Monety niemieckie 16-20 w.
- 008 a 2012
- 110
a 27. Numizmatikai Aukcio : b 2009. december 5. / c Pannonia Terra Numizmatika. - 260 a Budapest : b Numis Art. Kft., c 2009.
- 300 a 100 s. : b il. ; c 30 cm.
- 546 a Tekst węg. i ang.
- 561 a Dar dr Hans-Gerhard Kruse. Marburg [piecz.] w Kruse, Hans-Gerhard
- 600
3
a Arpadowie (ród) - 600
3
a Habsburg (ród) - 610
a Pannonia Terra Numizmatika (Budapeszt) - 650
a Aukcja - 650
a Monety y 10-16 w. z Węgry - 650
a Monety rumuńskie y 16-18 w. - 650
a Monety niemieckie y 16-20 w. - 655
a Katalogi aukcyjne - 999 a JS d 20.12.31
Indexes
- M 0928: 323660
- Tytuł/nazwa obiektu : 27. Numizmatikai Aukcio : 2009. december 5. /
- Wydawca: Numis Art. Kft.,
- Instytucje : Pannonia Terra Numizmatika. Numizmatikai Aukcio
- Miejsce: Budapest :
- Data: 2009.
- Język:
- Proweniencja właściciel : Kruse, Hans-Gerhard
Copies
To be able to borrow a book, you must have a reader card
- Signature: 323660