Search Results
31 Aukcja Antykwaryczna : 9 X 2010 /
- Library catalog: Nowe Druki
- Author: Aukcja antykwaryczna Kraków) 2010 ; (31 ;
- Publication: Kraków : Antykwariat Wójtowicz, 2010.
- Subject:
- Antykwariat Wójtowicz (Kraków)
- Aukcja 21 w. Polska
- Książka 19-20 w.
- Kartografia 16-20 w.
- Kraków (woj. małopolskie) księgarstwo i antykwarstwo 21 w.
- Informatory 19-20 w.
- Druki ulotne 19-20 w.
- Czasopisma 19-21 w.
- Rękopisy 16-20 w.
- Stare druki 15-19 w.
- Grafika
- Akwarela
31 Aukcja antykwaryczna : książki - kartografia - plakaty 17 czerwca 2000 /
- Library catalog: Nowe Druki
- Author: Aukcja antykwaryczna Kraków) 2000 ; (31 ;
- Publication: Kraków : Antykwariat "Rara Avis", 2000.
- Subject:
- Zegadłowicz, Emil (1888-1941) katalog aukcyjny twórczość
- Aukcja od 1989 r. Polska
- Książka katalog aukcyjny
- Kartografia katalog aukcyjny
- Grafika katalog aukcyjny
- Czasopisma katalog aukcyjny
- Kraków (woj. małopolskie) księgarstwo i antykwarstwo od 1989 r.
Displaying 2 records